Zdraví a životní stylautor: redakce Menzone.cz

Vědci odhalili, která část mužského těla ženy nejvíce přitahuje

Elegantní boty. Dobře střižené oblečení. Upravené vlasy. Pokud pomineme všechny tyto povrchní faktory, co přesně přitahuje nejvíce ženy na mužích? Možná vás překvapí výsledky nedávné americké studie.

Se ztrátou vlasů se častěji potýkají menší muži

Máme špatnou zprávu pro muže menšího vzrůstu. U nich totiž existuje vyšší riziko předčasného plešatění. Alespoň to tvrdí vědci z německé univerzity. Ztráta vlasů je navíc spojena s nejrůznějšími onemocněními. Na co byste si měli dát pozor?

Jakou zeleninu zařadit do jídelníčku pro lepší nabírání svalů?

Pokud se snažíte nabrat svaly, budou pro vás zásadní dvě hlavní věci. Nejen to jak cvičíte, ale také co jíte. Zeptejte se jakéhokoliv trenéra nebo odborníka na výživu. Oba vám shodně řeknou, že sacharidy i bílkoviny jsou nezbytné při

Trápí vás pleš? Vědci možná přišli na způsob, jak vrátit mužům hřívu

Nezdobí vaši hlavu bujná kštice? Možná se vám blýská na lepší časy. Vědci z Manchesterské univerzity jsou na stopě nové látce, která by měla vrátit všem mužům vlasy. Publikovaný výzkum vypadá nadějně, účinná látka ale byla zatím testována pouze v laboratoři na vzorcích mužských vlasů. Tým pod…

Levná exotická dovolená? Navštivte jednu z těchto 5 zemí!

Toužíte po cenově dostupné tropické dovolené? Láká vás jiná kultura, dlouhé pláže a exotická příroda, ale nemůžete zbytečně utrácet za daleké pobyty? Vybrali jsme pro vás 5 zemí, které jsou cenově dostupné, kulturně i přírodně atraktivní a bohaté na zážitky: navštivte Španělsko, Portugalsko,…

číst celý článek >> Placená inzerce

Možná vás překvapí, jak se stravuje jedna z největších tenisových legend – Roger Federer

Roger Federer je naprostý fenomén ve světě tenisu. Vždyť ve 36 letech se stále drží na nejvyšší špici i přes tvrdou konkurenci nových tenisových hvězd. Jaká je jeho stravovací rutina?

Vědci tvrdí, že čím jsme starší, tím jsme sympatičtější ke svému okolí a také méně neurotičtí

Taky si představujete typického důchodce věčně naštvaného na všechny a na všechno? Vědci přišli se zcela opačným zjištěním. Tvrdí, že s věkem se stáváme milejšími a také ohleduplnějšími.

Plešatí muži jsou podle vědců inteligentnější, atraktivnější a úspěšnější

Podle Business Insider, studie z roku 2012 provedená na univerzitě v Pensylvánii zjistila, že plešatí muži jsou často považováni za úspěšnější a dominantnější.

Potvrzeno: Hraní násilných her z vás neudělá vraha

Řada lidí se domnívá, že násilnické chování je spojeno s dlouhodobým hraním násilných videoher. Nedávná studie však potvrdila pravý opak. Jak probíhal výzkum?

Proč se úspěšní lidé neřídí seznamem úkolů (a proč byste neměli ani vy)

Miliardáři, úspěšní podnikatelé, zlatí medailisté, ale i studenti s nejlepšími známkami. Jak úspěšně řídí svůj čas a využívají produktivitu na maximum? Možná vás to překvapí, ale ani jeden z nich se nezmínil, že by si vedl seznam úkolů.

« Předchozí Další »
1 5 6 7 8 9 10 11 15 21 28
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |