Výpis článků s tagem cestování

Znáte rizika sexuální turistiky?

Znáte rizika sexuální turistiky?

Co si představíte pod pojmem dovolená? Palmy a moře, nebo hory? Klídek a odpočinek, nebo…

Dobijte si mobil přes vodu

Dobijte si mobil přes vodu

Kdyby nám před pár lety známý řekl, že nabíjí mobil nebo fotoaparát energií z vody, asi bychom se mu vysmáli. Jenže dnes už bychom mu nemohli nic říct.

Musuc Bag - ty máš ale pytel!

Musuc Bag - ty máš ale pytel!

....a ne jen tak ledajaký. Musuc Bag je koncept nového spacího pytle s rukávem a nohavicemi. Nutnost pro všechny, kteří milují svobodu.

Nejlepší pláže Evropy pro rok 2012

Nejlepší pláže Evropy pro rok 2012

Pokud již máte svou letošní dovolenou za sebou, asi vás následující článek moc zajímat nebude. Jestli však každoročně vyrážíte relaxovat až ke konci prázdnin, možná vám tento článek přijde vhod při výběru místa k odpočinku.

Dovolená trochu jinak

Nože Gerber

Nebaví vás každé léto cestovat do exotických destinací, trávit noci v luxusních hotelích a přes den se válet na pláži? Pokud to chcete konečně změnit a zahrát si trochu na chlapáky, kteří se nebojí podívat se matce přírodě zpříma do očí, měli byste vědět, že štěstí přeje připraveným. Pokud si teda nechcete hrát přímo na drsňáka, který pije…

Města, kam už turisté nechtějí

Města, kam už turisté nechtějí

Mezi turisty jsou oblíbená města, kam se rádi vracejí a pak také města, která navštívili naposledy. My se v článku zaměříme na tu druhou možnost, a tedy na města, kam už turisté podruhé nevycestují.

10 nejhorších letišť na světě

10 nejhorších letišť na světě

Až budete cestovat na dovolenou a využijete leteckou dopravu, možná narazíte na letiště, kde budete rozzlobeni již při vstupu do letištní haly. Proč? Povíme si v článku.

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |