Zdraví a životní stylautor: redakce Menzone.cz

Nejdivnější festivaly na světě

Rádi navštěvujete festivaly? Přijměte naši pozvánku na ty nejdivnější festivaly, které se slaví po celém světě a mají milióny fanoušků. Přidáte se k nim?

Sexuální ruleta? Je podobná té ruské. Jen místo kulky riskujete virus

Slyšeli jste už o jednom z dalších trendů, kterým si lidé zpestřují sexuální hrátky? Jde o tzv. sexuální ruletu. Tyto sexuální orgie připomínají ruskou ruletu a mohou i podobně skončit. Jen místo s kulkou v hlavě, můžete skončit s životu nebezpečným virem. V čem to spočívá? Lidé se sejdou na…

Proč by každý muž měl pít zelený čaj

Zelený čaj nabývá v posledních letech na popularitě. Jeho pití přináší řadu příznivých vlastností, mezi něž patří například úbytek na váze, potlačuje chuť k jídlu nebo snižuje riziko výskytu rakoviny.

Ranní návyky, které nakopnou váš metabolismus

Víte, jak správně nastartovat metabolismus? Přinášíme vám pár tipů jak na to. Nezapomeňte, že i malé změny mohou mít velký dopad nejen na vaše zdraví.

O vlasy se musejí starat i muži. Jak to dělat jednoduše a účinně?

Ženám péče o vlasu zabere poměrně dost času. Muži to mají o něco jednodušší, ale pokud nechtějí mít superkrátký sestřih, musejí své hřívě také věnovat čas a kvalitní kosmetiku. Základem je, aby ta péče byla jednoduchá, rychlá a efektivní. K tomu potřebujete kvalitní přípravky a uvědomit si, jaký…

Jsou vaše vztahy s rodiči na nule? Můžete si pronajmout náhradní matku

Pronajmout si dnes můžete snad úplně všechno. Auto, dům, byt, slečnu... Dokonce si můžete pronajmout i matku. Jsou vaše vztahy s rodiči na draka? Vyhodili vás z domu, přišli jste o ně nebo prostě nemáte z jakýchkoliv důvodů dobré vztahy? Můžete využít služeb náhradní matky. Nevíme tedy jak tady…

Fenomenální plavec Michael Phelps trpí depresí, jak s ní bojuje?

Americký plavec a držitel rekordního počtu olympijských medailí dochází na terapie, aby se vyrovnal s depresí. A nebojí se to přiznat, aby tak motivoval další, kteří se potýkají s touto psychickou poruchou.

Pětihodinové pravidlo, kterým se řídí ti nejúspěšnější lidé na světě

Zamyslete se nad někým slavným a úspěšným. Bill Gates? Elon Musk? Oprah Winfrey? Tito lidé dodržují jeden společný princip, a to je pětihodinové pravidlo. Neříkáme, že z vás udělá příštího Warrena Buffetta, ale budete na nejlepší cestě.

Proč ženy milují muže, kteří cvičí jógu

Popularita jógy stále stoupá. Ženy již odhalily její přínosy, ty fyzické i psychické. U mužů je však jóga spíše tabu. Což je škoda, neboť ženy preferují tyto muže hned z několika důvodů.

Jak podpořit partnera, který trpí depresí

Ne každý instinktivně vytuší, jak zvládnout depresi někoho jiného. Deprese se projevuje u každého člověka odlišně, všechny však spojuje jedna věc – všichni z postižených se snaží, aby jejich depresivní nálady co nejméně zasáhly jejich blízké.

« Předchozí Další »
1 3 4 5 6 7 8 9 15 21 28
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |