Zdraví a životní stylautor: redakce Menzone.cz

Nejčastěji vyhledávané výrazy na googlu

Každý z nás si zadává do vyhledávače to, co jej nejvíce zajímá. Někteří mají již své oblíbené stránky, na které se rádi vracejí nebo si na googlu vyhledají to, co je momentálně nejvíce zajímá. Přinášíme vám žebříček nejvyhledávanějších slov za rok 2012.

Vybíráme nejlepší ženské lži

Některé určitě znáte z domova, jiné pro vás budou nové, ne však překvapující. Sestavili jsme pro vás žebříček nejlepších ženských lží.

Gigantická horská dráha ze dřeva!

V čínském Šen-čenu je zábavní park Knight Valley na kterém se nachází gigantická horská dráha. Na tom by nebylo nic až tak divného do doby, než napíšeme, že drahá je celá ze dřeva.

Co byste ženám neměli nikdy říct

Kolikrát si to ani neuvědomíme a trable jsou na světě. Zpočátku dobře myšlená věta je v konečném důsledku pro ženu urážkou, která se již těžko "žehlí". Na co si dát pozor a jaké frázi se raději v přítomnosti ženy vyhnout?

Jelqing a Kegelové cviky – účinné cviky pro zvětšení penisu

Je vědecky dokázáno, že muži, kteří pravidelně masturbují, mají menší riziko postihu rakoviny prostaty, jejich erekce déle vydrží a po psychické stránce se cítí lépe. Mimo masturbace se můžete věnovat i cvikům pro zvětšení penisu.

číst celý článek >> Placená inzerce

Lichotky, které jsou mužům proti srsti

Pěknou lichotkou partnerovi určitě nic nezkazíte, ale nesmí příjít v tu nejméně vhodnou dobu. Někdy i ta sebelepší lichotka nemusí být dobře formulována a rázem je zraněná mužova hrdost.

Američanka sní patnáct deodorantů za měsíc

Menzone.cz vám na svých stránkách přinesl leckteré zajímavé příběhy. Zpestřením zdějšího obsahu byla například žena, jež si pochutnávala na kamenech. Netrvalo dlouho a máme tu další zajímavost - pojídačku deodorantů.

Párty, které stojí za to navštívit

Žijeme jen jednou a pokud si rádi užíváte svobodu a máte rádi párty s přídavkem adrenalinu, navštivte některé vybrané akce po celém světě.

Chcete si pochutnat na Kundě?

Co byste řekli na to, že bychom vám nabídli dobrou Kundu? A že jí můžete mít celou pro sebe? Myslíte, že jde o vtip?

Češi podstoupili sexuální průzkum. Co na ně prozradil?

Národní výzkum sexuálního chování si posvítil na Čechy a zkoumal jejich sexuální aktivitu. Výsledky jsou více než překvapující. Do podvědomí se více dostává swingers akce, pánové si naopak častěji stěžují na nefektivní erekci.

« Předchozí Další »
1 8 14 18 19 20 21 22 23 24 27
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2023 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |