Tento chlápek cestuje po světě a ubytovává se v těch nejzajímavějších Airbnb


Jak by se Vám líbilo zůstávat v těch nejlepších Airbnb a nemuset za ně platit ani korunu? Tomuto cestovateli se to podařilo. Ptáte se jak?

Soukromý ostrov, pokoj pod vodou nebo skály v Peru?

Řekněme si to na rovinu. Cestovatel Ryan Clark Doyle si žije svůj sen. Poté, co ztratil svou práci během dovolené na Mallorce, rozhodl se, že v cestování bude pokračovat. Sám se naučil zacházet s kamerou a díky tomu dokázal zachytit ty nejlepší Airbnb po celém světě. Navíc přišel se zajímavou nabídkou. Majitelům nabídl profesionální video výměnou za bezplatné ubytování.

Mezi jeho nejlepší zkušenosti patří nepochybně zavěšené kabiny na skalách v Peru, podmořský pokoj v Tanzánii, soukromý ostrov v Belize nebo bublinový hotel v Marseille ve Francii.

Ubytování, které si nemůže dovolit každý

Ryan takto cestuje po celém světě a zůstává na místech, které by si sám mohl dovolit asi z 1 procenta. Soukromý ostrov Belize vás vyjde na 600 dolarů za noc a disponuje kapacitou až pro šest lidí. Takže pokud seženete skupinu kamarádů, jedna noc vás může vyjít na 100 dolarů, to už je slušná cena za soukromý ostrov, co myslíte?

Pokud toužíte po větším dobrodružství, navštivte město Cusco v Peru. Jejich kabiny připevněné na skalách vám nabídnou nezapomenutelný výhled a zážitek.

Například za podmořský pokoj v Tanzánii byste zaplatili až 1500 dolarů, ale komentáře tvrdí, že to určitě stojí za to.

Bublinový hotel naleznete několik minut severně od francouzského města Marseille. Tento hotel vám nabídne spaní pod hvězdami. Pokud vás zajímá cena, ta se pohybuje mezi 100 a 200 eury za noc, záleží na sezóně.

Nejsme tady, abychom vás přesvědčili dát výpověď v práci a začít cestovat jen proto, že jste shlédli Ryanova neuvěřitelná videa na YouTube. On vám chce jen ukázat, že vyhazov v práci nemusí být až taková tragédie, a že například díky tomu můžete objevit svou skutečnou vášeň.

zdroj foto: youtube

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |