Předčasná ejakulace - jak oddálit vyvrcholení


Dokážete ovládnout svojí ejakulaci, anebo ve víru vášně dosáhnete vyvrcholení daleko dříve, než by vám bylo milé? Neztrácejte naději, nic není definitivní, ani předčasná ejakulace. Umění oddálení ejakulace není žádnou záhadou, chce to jen správný trénink a pevnou vůli. 

Dokážete se při styku ovládnout, anebo si vaše tělo doslova jde svojí vlastní cestou? Z pohledu matky přírody není rychlá ejakulace žádnou překážkou, pud velí "skórovat" co nejrychleji. Sex by však měl oběma stranám přinášet i jistou dávku uspokojení, a k tomu patří i patřičně dlouhá soulož a následné vyvrcholení.

Kdy je příliš brzo aneb co je předčasná ejakulace

Kdy je však příliš brzy, kdy se musíte začít trápit předčasnou ejakulací? Lékaři nejsou v této věci úplně jednotní. Jedni by to měli rádi odměřené a tvrdí, že o problému už se hovoří, když vydržíte méně než tři minuty, jiní naopak tvrdí, že předčasná ejakulace je vždy, když skončíte dřív, než jste měli v úmyslu a nestihnete si sex pořádně užit, nemluvě už o vaší partnerce.

Jelikož ženy potřebují obyčejně k vyvrcholení o mnoho delší stimulaci, a navíc si rády váš penis při souloži užijí, počítejte alespoň s deseti, v ideálním případě až třinácti minutami plnohodnotného výkonu. Delší sex údajně podle statistik většinu párů "nudí", to však neznamená, že příležitostné hodinové dovádění v posteli nemůže být příjemné.

Jak oddálit vyvrcholení?

Jestli vás už někdy napadlo začít v nejlepším myslet na ošklivou kolegyni, tchýni nebo podobnou potvoru, varujeme vás, nezkoušejte to v praxi, není to dobrá metoda. V nejhorším případě si sex pořádně znechutíte a namísto předčasné ejakulace skončíte bez erekce.

Jak tedy oddálit vyvrcholení? Při sexu je nutné být tam celým tělem i duší. Pro dostatečné ovládnutí svého těla se však musíte správně soustředit. V tom by vám mohlo překážet hned několik věcí, sebekontrolu člověk ztrácí například pod vlivem některých léků, přirozeně drog a hlavně alkoholu. Svoje problémy ani uvolnění před sexem těmito prostředky tedy neřešte.

- Trénujte masturbaci. A představujte si při tom ženský orgasmus, ne svůj. Jinými slovy, dejte si na čas: Makejte tak 15 minut. Přiveďte se k bodu, odkud není návratu, ale nedovolte si ejakulovat, dokud nenastane ta pravá chvíle.

- Stiskněte ho. Pokud se při masturbaci nebo sexu příliš vzrušíte, přestaňte a stiskněte penis přímo pod hlavou. Zkuste jemně tlačit palcem a ukazováčkem a soustřeďte se na tlak v močové trubici, která vede penisem. Tato technika vytlačí krev z penisu, a tím se na okamžik sníží sexuální napětí a nutkání k ejakulaci uvolní, vyvrcholení se tak oddálí.

- "Posilujte". Procvičujte svaly pánevního dna. Mají je muži i ženy a vy se s nimi seznámíte, když při močení zastavíte proud, pak ho znovu uvolníte, zastavíte a tak pořád dokola. (Začněte s plným močovým měchýřem.) Jakmile zvládnete tohle cvičení, praktikujte stahy všude: za stolem v kanceláři i za volantem. Stáhněte svaly a držte, dokud nenapočítáte do 10, pak uvolněte. Cvičte v sériích po deseti. Silnější svaly pánevního dna vám pomohou kontrolovat ejakulaci, až se budete blížit vyvrcholení.

- Drážděte jí jinak. Zlobte ji a drážděte: Přitiskněte hlavu penisu na její klitoris. Zdržujte se ve vaginálním vchodu, kde je nejvíc nervových zakončení. Při pohlavním styku se soustřeďte se na malé a mělké pohyby s průnikem hlubokým pět až sedm centimetrů. Přitlačte penis na její bod G. Vydržíte déle, pokud nebudete pronikat příliš divoce.

- Buďte gentleman. Nejdřív dámy, pánové - a mám na mysli víc než jen vcházení do dveří. Udržujte svoji ženu šťastnou. Ženy mají schopnost prožívat mnohonásobný orgasmus. Když jí pomůžete k prvnímu, zbavíte se části napětí z toho, že ji musíte uspokojit, i psychologické úzkosti, která je důvodem předčasné ejakulace. Proto nejdřív použijte prsty nebo jazyk.

- Změny polohy. Je jedno jak to máte nejraději, při každé změně polohy získáte čas na to se uklidnit a tím vydržíte o něco déle. Navíc váš sex bude zajímavější a pestřejší.

Partnerka musí spolupracovat

Když není sex dostatečně dlouhý, je přirozené, že vaše partnerka není spokojená. Mnoho krát však žena nedokáže odhadnou stimulaci, kterou vám poskytuje, proto je dobré, aby s vámi spolupracovala a v správném okamžiku přestala se stimulací.  

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |