Jak nejlépe uspokojit partnerku?


Když dojde na věc, každý muž touží po tom, aby uměl kvalitně uspokojit partnerku v posteli. Nic víc nám chlapům nepřinese dobrý pocit a sebevědomí, jako když víme, že jsme ženu přivedli k uspokojivému orgasmu. Ženy to mají s dosažením orgasmu o poznání těžší. Proto Vám přinášíme několik tipů jak uspokojit ženu a odpálit ji tak dokonalým sexuálním prožitkem.

Jak uspokojit ženu?

Podpořte její sebevědomí, podpoříte orgasmus

Řada žen ztrácí jistotu, když se mají před partnerem objevit nahé. Proto je pro ně těžší při postelových hrátkách jen tak relaxovat. Často se více zaobírají tím, jak vypadají, jestli někde nemají špek, nebo jestli jste už viděl jejich celulitidu. Všechny tyto myšlenky je odvádějí od pomyšlení na orgasmus. Pomožte jí se odpoutat od kritérií dokonalého těla a dejte jí najevo, že se vám líbí. Řekněte jí, že se vám líbí její křivky, kupte jí sexy prádlo a zatím co vám bude dělat přehlídku, vysekněte kompliment, že je sexy. Také si s ní můžete promluvit o její nejistotě. Ukážete tím svůj zájem, posílíte vztah a máte dokonalou možnost rozptýlit její obavy.

Mějte mysl otevřenou

Zjistěte si, co má ráda a co ji vzrušuje a neomezujte se jen na základní potřeby. Komunikujte se svojí vyvolenou a vytáhněte z ní, jaké jsou její fantazie. Základními otázkami typu: „Co máš ráda?“, „Kde se tě mám dotýkat?“ rozhodně nic nezkazíte. Tyto věci navíc potřebujete znát, pokud chcete vědět jak přivést ženu k orgasmu. Když už ležíte vedle ní, využijte takovou chvíli a během hlazení zjišťujte zpětnou vazbu. Jednoduchou cestou k mistrovským dovednostem jejího uspokojení ji požádejte, ať vám sama ukáže, co se jí líbí a co ji vzrušuje.

Předehra!!!

Opět jsme u toho. Ženy jsou jiné než my muži a velmi rády si užívají doteky a masáže. Proto jí zlíbejte po celém těle, škádlete ji, hlaďte ji, pořiďte si masážní oleje a namasírujte ji od krku po plosky nohou. Do milostné předehry můžete zahrnout i erotickou konverzaci. Kombinace výše zmíněného ženu nažhaví a zintenzivní váš sexuální zážitek.

Vydržte

Trénujte oddalování orgasmu na maximální možnou míru. Pokud s tím máte problém, přečtěte si náš článek na téma jak zabránit předčasné ejakulaci. Ženy nepřicházejí k orgasmu tak rychle jako muži, takže svoji partnerku musíte přiblížit k jejímu orgasmu více. Pokud cítíte, že orgasmus je tu, okamžitě přestaňte, vyzkoušejte něco jiného nebo se rovnou vrhněte na orální uspokojení své partnerky a zatím sbírejte sílu.
Soustřeďte se na vybudování větší intimity, uvidíte, že se vám to vyplatí.

Jakmile partnerce předvedete takovouto péči, mnohonásobně se Vám to vrátí. A co vy, jaké finty používáte, když chcete uspokojit svoji partnerku? Podělte se s ostatními čtenáři, jak přivést ženu k orgasmu.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |