Zdraví a životní stylautor: redakce Menzone.cz

Chrápete? Poradíme, jak to trochu omezit a nechat okolí vyspat

Neustále vám manželka, přítelkyně nadává, že se kvůli vašemu chrápání nevyspí? Opravdu to není nic příjemného. Pozitivní je, že to není nic ojedinělého, objevuje se u poloviny populace. V první řadě je potřeba se přesvědčit, že chrápání není projevem nějakého zdravotního problému. Někdy může…

Nejbezpečnější země na světě, které to jsou?

Pokud přemýšlíte nad vaší příští dovolenou, kde byste se chtěli cítit především bezpečně, potom vyrazte na Island. Právě tato země byla označena za nejbezpečnější na světě. Na kterém místě se objevila Česká republika?

Tušili jste, že spláchnutí otevřeného záchodu může být nebezpečné?

Když si po záchodě umyjete ruce, považujete se za guru osobní hygieny? Máme pro vás špatnou zprávu, nestačí to. Měli byste totiž ještě před spláchnutím přiklopit toaletu. Zajímavé odhalení totiž přináší server Men‘s Health. Jsou věci, které má po použití toalety zautomatizované snad každý.…

Jak moc ovlivňují vztahy vaši hmotnost?

Ptáte se, jak moc vaše úsilí nebo vaše přítomnost pomáhá či brání vašemu partnerovi v hubnutí? Nová studie se zaměřila právě na toto téma a přišla s překvapujícími výsledky.

Umíte si správně holit svoje nádobíčko?

Dnes už má chlupaté přirození málokdo. Ostatně, pokud chcete, aby se mu partnerka věnovala ústy a aby se stejně věnovala i oblasti okolo varlat, musíte je oholit. Zní to jednoduše, ale má to svá úskalí. Ať už je to vyrážka a nebo vážnější řezná rána.  

Nedokážete usnout po kávě? Vyzkoušejte tyto rady

Představte si následující scénář. Před usnutím jste si s přáteli dali šálek kávy, hladina kofeinu je tak ve vašem těle značně vysoká. Nyní se převalujete na posteli, jsou tři hodiny ráno a spánek nikde. Procházíte Instagram, plánujete, jakým způsobem změnit svůj…

Máte problémy se spánkem? Pomoct vám může růžový šum

Možná jste ten typ člověka, který dokáže usnout za řevu sousedových dětí či skupinou opilých turistů zpívajících vám pod oknem. V tomto případě vám blahopřejeme. Pokud se však v noci převalujete po posteli a ne a ne usnout, pak pro vás máme možné řešení.…

Tento chlápek cestuje po světě a ubytovává se v těch nejzajímavějších Airbnb

Jak by se Vám líbilo zůstávat v těch nejlepších Airbnb a nemuset za ně platit ani korunu? Tomuto cestovateli se to podařilo. Ptáte se jak?

Muži, kteří trpí migrénami, mohou mít vyšší hladinu estrogenu

Výzkumníci nedávné studie tvrdí, že hladina estrogenu, ženského hormonu, může hrát podstatnou roli v tom, proč řada žen trpí migrénovými bolestmi hlavy a proč jsou k nim náchylnější i někteří muži.

Může být pití piva prospěšné pro naše zdraví?

Benjamin Franklin prohlásil: „Pivo je živým důkazem toho, že nás Bůh miluje a chce, abychom byli šťastní.“ Jak moc však pivo svědčí našemu zdraví?

« Předchozí Další »
1 4 5 6 7 8 9 10 15 21 28
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |