Výpis článků s tagem zábava

Jak sbalit holku na jednu noc

Jak sbalit holku na jednu noc

Nechcete se vázat, ale přesto máte chuť na dobrý sex? Sbalte holku na jednu noc a vaše přaní bude vyslyšeno. Několik dobrých a užitečných rad a tipů, jak sex na jednu noc dotáhnout do úspěšného konce, čtěte v našem článku.

Moderní hospodyňka potřebuje bičík

Moderní hospodyňka potřebuje bičík

Dnešní ženy v domácnosti jsou daleko modernější. Nosí síťované punčochy, latex, vysoké podpatky a samozřejmě bičík. A muži jim platí za to, aby mohli dělat domácí práce za ně... Nevěříte? Pak se podívejte na tuto povedenou reklamu.

Nejdelší skluzavka na světě - 600 metrů jízdy

Klouzání - ten správný adrenalin

Většina z nás asi aspoň jednou v životě jela na skluzavce. Někdo jen jako malé děcko, někdo ale této zábavě holduje i v dospělosti. Zejména jedná-li se o pořádnou dávku adrenalinu v podobě různých tobogánů a jiných vodních atrakcí. Na jednu takovou vás vezmeme, konkrétně na nejdelší skluzavku na světě.

Opilý silničář v Rusku

Opilý silničář v Rusku

Ruská videa mají na yotube velký úspěch. Dají se rozdělit do tří skupin - kutilové, dopravní nehody a alkohol. My si tentokrát představíme video z posledně jmenované kategorie. V ní se bude snažit údržbář silnice v podroušeném stavu vyfoukat nečistoty z vyfrézované silnice. Jak mu to jde a jaké kreativní tance u…

Král iluze z internetu

Král iluze z internetu

Už jste slyšeli o Zachu Kingovi? Tento americký král střihu dělá se svými videi doslova divy a lidé jen žasnou. Jak sám říká, poprvé začal pracovat s kamerou, když mu bylo teprve sedm let. A své umění dotáhl k dokonalosti. Jeho videa zkrátka baví. Vždyť řada z nich dosahuje miliónových shlédnutí.

Fotbal nebo kulečník? Snookball!

snookball

Máte rádi biliard respektive snooker? Máte rádi fotbal? Tak to budete mít asi rádi i snookball. Že jste ještě neslyšeli, co je snookball? Vězte, že jde o kombinaci obou sportů. Jak můžete vidět na následujícím videu pod článkem ve spodní části stránky, hráči na speciálním hřišti s šesti dírami hrají jakoby kulečník, ale koule jsou nahrazené…

Flyboarding – ten pravý adrenalin

flyboarding

Toužíte stále po nových dobrodružstvích a zábavě? Sedět u počítače či televize vás nebaví? Máte rádi pohyb a vzrušení? Tak v tom případě můžete vyzkoušet flyboarding. Že jste o něm ještě neslyšeli? O hodně přicházíte! Vyzkoušejte tuto novinku mezi adrenalinovými zážitky. Při flyboardingu…

Muži nemají fyzičku a v posteli jsou málo aktivní. Pomůže jim nová metoda

Muži nemají fyzičku a v posteli jsou málo aktivní. Pomůže jim nová metoda

Tohle je šok a zároveň ostuda pro mužksou populaci. Vědci zjistili, že muži nemají dobrou fyzičku, aby vydrželi rychlejší tempo při sexu. Situace je natolik alarmující, že se jí hodlá zabývat Ministerstvo zdravotnictví. Pomoci by měla nová metoda.

TOP 5 Nejsledovanější videa internetu 2014

TOP 5 Nejsledovanější videa internetu 2014

Letos se na kanále Youtube doslova roztrhl pytel s velmi povedenými videi, které pobavily, rozesmály a některé nahnaly hrůzu nejen těm sledujícím, ale hlavně samotným aktérům vtípků. Podívejte se na vybraná nejsledovanější videa internetu za rok 2014.

Pokus o zabití, či pouhá fraška?

Pokus o zabití, či pouhá fraška?

Když se na scéně objeví Sacha Baron Cohen, měli byste se mít na pozoru. Tato dáma zřejmě na něj jen tak nezapomene.

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |