Zdraví a životní stylautor: redakce Menzone.cz

Je vaše přítelkyně závislá na sociálních sítích?

Na své kamarády působíte jako dokonalý pár. Na sociálních sítích sdílíte úžasné fotky vás dvou. Za zavřenými dveřmi jste ale tři. Vy dva a její mobil, který snímá prakticky nepřetržitě váš život. Jak poznáte, že je vaše partnerka posedlá virtuální realitou?

5 důvodů, proč byste měli spát nazí

Přinášíme vám pár dobrých argumentů, proč byste alespoň párkrát do týdne měli odložit pyžamo a spát nazí. Nejen, že zlepšíte svůj sexuální život, ale i kvalitu spermií.

Věděli jste, že odpolední siesta prospívá vašemu krevnímu tlaku?

Co by za to většina pracujících lidí dala, kdyby si mohla odpoledne na chvíli zdřímnout. Podle nejnovějších vědeckých zjištění však odpolední šlofík neslouží je k dobití baterek, ale má také pozitivní dopad na celkové zdraví.

Nejlepší tipy na kocovinu

Probudili jste se po bujarém víkendu s pořádnou kocovinou? Hlava vám třeští, cítíte sucho v krku, bolí vás celé tělo a nejste schopni se ani zvednout z postele?

Proč by muži při čůrání měli sedět: Předejdete hádkám i zdravotním komplikacím

Když se zeptáte muže, jak moc přemýšlí o čůrání, asi vám odpoví, že vůbec. Pokud však zmíníte, jestli při vykonávání své potřeby sedí na záchodě, nejspíš jej toto téma pořádně vytočí a koledujete si o pár facek.

Jak se vaše tělo mění po třicítce

Některé věci zrají s věkem jako víno. To však neplatí o vašem těle. S přibývajícími roky už nejspíš nebudete moci spořádat celou pizzu na posezení, jako jste to dělávali ve dvaceti. Ani kocovinu již nebudete zvládat tak dobře jako před lety.

Proč byste měli začít boxovat?

Boxování nabízí více přínosů než jen dobrou fyzickou kondici nebo odbourávání stresu. Vždyť box je populární nejen u kulturistů, atletů, ale i mezi modelkami Victoria´s Secret. Proč byste se měli zapsat na hodiny boxu i vy?

Máte pocit, že to s alkoholem přeháníte? Přichází Suchej únor, zkuste to

Spustili jste se během vánočního obžerství i s alkoholem? Bujarý Silvestr? Pokud už máte pocit, že toho alkoholu bylo v poslední době trochu moc, zkuste výzvu Suchej únor. Otestujete si silnou vůli a prospějete svému tělu. Zkuste se i bavit bez alkoholu, možná budete překvapení, že to jde a…

5 jednoduchých tipů, jak si uchovat mladistvý vzhled

Skutečný věk prozradí především vaše pleť a vlasy. Jak o ně správně pečovat? Známá americká dermatoložka vám prozradí pár účinných rad jak si zachovat mladistvý vzhled.  

Antikoncepční gel pro muže. Studie zkoumá jeho spolehlivost

V současné době, pokud muž nechce bezhlavě plodit potomky a nechce se spoléhat na to, že partnerka pečlivě užívá anitkoncepci, zbývá pouze vasektomie a nebo kondom. Vasektomie je poměrně definitivní řešení a kondom každému nevyhovuje a nemusí být zrovna po ruce. Nyní se v tomto ohledu mužům…

« Předchozí Další »
1 2 3 4 5 6 7 8 15 21 28
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |