Zdraví a životní styl


Proč by muži při čůrání měli sedět: Předejdete hádkám i zdravotním komplikacím

Když se zeptáte muže, jak moc přemýšlí o čůrání, asi vám odpoví, že vůbec. Pokud však zmíníte, jestli při vykonávání své potřeby sedí na záchodě, nejspíš jej toto téma pořádně vytočí a koledujete si o pár facek.

Jak se vaše tělo mění po třicítce

Některé věci zrají s věkem jako víno. To však neplatí o vašem těle. S přibývajícími roky už nejspíš nebudete moci spořádat celou pizzu na posezení, jako jste to dělávali ve dvaceti. Ani kocovinu již nebudete zvládat tak dobře jako před lety.

Proč byste měli začít boxovat?

Boxování nabízí více přínosů než jen dobrou fyzickou kondici nebo odbourávání stresu. Vždyť box je populární nejen u kulturistů, atletů, ale i mezi modelkami Victoria´s Secret. Proč byste se měli zapsat na hodiny boxu i vy?

Máte pocit, že to s alkoholem přeháníte? Přichází Suchej únor, zkuste to

Spustili jste se během vánočního obžerství i s alkoholem? Bujarý Silvestr? Pokud už máte pocit, že toho alkoholu bylo v poslední době trochu moc, zkuste výzvu Suchej únor. Otestujete si silnou vůli a prospějete svému tělu. Zkuste se i bavit bez alkoholu, možná budete překvapení, že to jde a…

5 jednoduchých tipů, jak si uchovat mladistvý vzhled

Skutečný věk prozradí především vaše pleť a vlasy. Jak o ně správně pečovat? Známá americká dermatoložka vám prozradí pár účinných rad jak si zachovat mladistvý vzhled.  

Antikoncepční gel pro muže. Studie zkoumá jeho spolehlivost

V současné době, pokud muž nechce bezhlavě plodit potomky a nechce se spoléhat na to, že partnerka pečlivě užívá anitkoncepci, zbývá pouze vasektomie a nebo kondom. Vasektomie je poměrně definitivní řešení a kondom každému nevyhovuje a nemusí být zrovna po ruce. Nyní se v tomto ohledu mužům…

Nejdivnější festivaly na světě

Rádi navštěvujete festivaly? Přijměte naši pozvánku na ty nejdivnější festivaly, které se slaví po celém světě a mají milióny fanoušků. Přidáte se k nim?

Sexuální ruleta? Je podobná té ruské. Jen místo kulky riskujete virus

Slyšeli jste už o jednom z dalších trendů, kterým si lidé zpestřují sexuální hrátky? Jde o tzv. sexuální ruletu. Tyto sexuální orgie připomínají ruskou ruletu a mohou i podobně skončit. Jen místo s kulkou v hlavě, můžete skončit s životu nebezpečným virem. V čem to spočívá? Lidé se sejdou na…

Proč by každý muž měl pít zelený čaj

Zelený čaj nabývá v posledních letech na popularitě. Jeho pití přináší řadu příznivých vlastností, mezi něž patří například úbytek na váze, potlačuje chuť k jídlu nebo snižuje riziko výskytu rakoviny.

Ranní návyky, které nakopnou váš metabolismus

Víte, jak správně nastartovat metabolismus? Přinášíme vám pár tipů jak na to. Nezapomeňte, že i malé změny mohou mít velký dopad nejen na vaše zdraví.

« Předchozí Další »
1 2 3 4 5 6 7 8 14 21 27
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace