Nejstarší dvojčata v Británii tvrdí, že klíčem k dlouhověkosti je žádný sex a hodně piva


Nejstarší britská dvojčata, 95letá Lilian Cox a Doris Hobday, odhalila, jak se dožít dlouhého a plodného života. A očividně jejich tajemství spočívá v sexu a pivu.

Obě ženy se objevily v americké televizní show This Morning, během které pobavily diváky v publiku i u obrazovek. Jejich rada pro dlouhověkost je následující: „Žádný sex a spousta piva Guinness.“

 

Obě ženy přitom byly vdané

Co se týče sexuální abstinence, věděli jste například, že Francouzi nazývali orgasmus jako „la petite mort“, neboli „malá smrt?“ Tyto britské dámy nejspíš dávají francouzským sousedům za pravdu.

Nemyslete si však, že se obě ženy zřekly sexu po celý život. Podle jejich profilu na Facebooku je patrné, že Doris byla vdaná neuvěřitelných 65 let a Lil měla celkem pět dětí. Navíc má 13 vnoučat a dokonce 19 pravnoučat.

 

Láska k Jasonu Stathamovi

Obě sestry shodně připouštějí, že za jejich vynikajícím zdraví stojí černé pivo Guiness (tmavé pivo, které se poprvé začalo vařit v Irsku, dnes patří Guiness k jedněm z největších pivovarů na světě) a také společná láska k akčnímu hrdinovi Jasonu Stathamovi (britský herec, kterého můžete znát například z filmů Rychle a Zběsile nebo Kurýr), pro kterého mají obě slabost, jak shodně přiznávají. Doris jej označila za fantastického. Lil však byla více sdílnější: „Já ho prostě zbožňuju. Co bych dala za jednu noc s ním…“ Jason Statham však nijak nereagoval na své nejvěrnější, a zřejmě i nejstarší, fanynky.

Aktivní seniorky na sociálních sítích

Lil a Doris si však z této ignorace ze strany herce nic nedělají a vesele žijí svůj život dál. Ten dokonce aktivně monitorují na sociálních sítích. Na Instagramu je můžete najít jako @tiptontwins.

Obě ženy si získaly řadu fanoušků po celém světě. A to především svým přirozeným šarmem, bezstarostnou povahou a smyslem pro humor.

zdroj foto: instagram.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |