Zdraví a životní stylautor: redakce Menzone.cz

Rakovina penisu - příznaky a prevence

Rakovina je nemoc, která se může u člověka projevit v jakémkoliv věku a kdekoliv na jeho těle. S touto nemocí se dá bojovat, ale je to běh na dlouhou trať a ne vždy se podaří člověka vyléčit. V následujícím článku si povíme o rakovině penisu.

Nejčastější mýty o alkoholu

Kromě systému zaručených rad proti ranní kocovině se do našeho povědomí vžily také další polopravdy o pití alkoholu. Které z nich jsou skutečně jenom babskými báchorkami?

Jak se (ne)chovat na Facebooku

Facebook máme skoro všichni. Ne všichni se na něm ale už také umíme chovat. Jste i vy na černém seznamu uživatelů, kteří obtěžují všechny své přátele v okolí? Možná ještě není pozdě se polepšit.

Nejbizarnější fobie - horor, který by nikdo nečekal

To, že strach je největším nepřítelem člověka, není žádným tajemstvím. Tato přirozená obrana před neznámým nebezpečím se však, postupem času, dokázala vyvinout do naprosto nečekaných rozměrů. Seznam fobií jasně dokazuje, že bát se lze naprosto všeho a ještě to…

Nový trend na Facebooku? Lidé si oblepují obličeje lepicí páskou

Z Velké Británie se rozšiřuje nový internetový trend, který je snad nejbláznivější za poslední roky. Ten spočívá v tom, že si lidé okolo hlavy omotají lepicí pásku, čímž dojde k „znetvoření“ jejich obličeje. Tyto zábavné fotky poté umisťují na internet, kde je…

Jak ušetřit v baru – 7 zásadních rad

Neexistuje snadnější způsob, jak se nejen finančně zruinovat za jednu noc, než strávit večer s kamarády popíjením v baru. Proto jsme pro vás sestavili seznam těch nejzákladnějších tipů, jak ušetřit a přitom se i dobře pobavit.

S těmito účesy u žen neuspějete

Dojem, který muži dělají na ženy, neovlivňuje pouze samotný vzhled či chování, ale také účes, jímž se zrovna pyšní. V tomto článku si představíme několik typů účesů, se kterými u žen zrovna žádný valný úspěch nezaznamenáte.

Jak vytočit Čecha, zaručeně!

Řada cizinců si udělala obrázek o českém národě na základě informací, které často ani nejsou pravdivé. Zkuste jim to však vymluvit. Když se s touto situací setkáte, pak nezbývá než trpělivě vysvětlovat, že to tak vůbec není.

Příznaky závislosti na alkoholu

Podle statistik z roku 2013 je v České republice čtvrtá nejvyšší spotřeba alkoholu na jednoho obyvatele. I proto je zřejmé, že je alkoholismus problémem, který je třeba řešit. Jeho řešení však mnohdy nemusí být tak jednoduché, protože člověk…

Navštívil 201 zemí bez použití letadla

Graham Hughes (33) je prvním člověkem na světě, kterému se podařilo naštívit všechny země, aniž by použil letadlo. Cestoval autobusy, taxíky, vlaky a také pěšky, aby ujel celkem 160 tisíc mil za 1 426 dní s rozpočtem 100 dolarů na týden.

« Předchozí Další »
1 8 15 16 17 18 19 20 21 28
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |