Nový trend na Facebooku? Lidé si oblepují obličeje lepicí páskou


Z Velké Británie se rozšiřuje nový internetový trend, který je snad nejbláznivější za poslední roky. Ten spočívá v tom, že si lidé okolo hlavy omotají lepicí pásku, čímž dojde k „znetvoření“ jejich obličeje. Tyto zábavné fotky poté umisťují na internet, kde je sdílí se svými přáteli.

První takovéto fotky se objevily v roce 2012, kdy umělec Wes Naman přišel s nápadem fotit lidi, kteří budou mít pokřivené části obličeje díky nalepené lepicí pásce. Jeho portrétové fotky nebyly z typu „selfies“ a proto také měly vyšší kvalitu. V této myšlence šlo o vytvoření zábavných fotek, ve kterých se lidem pomocí lepicí pásky vizuálně zkřiví nos, udělají se jim na tváři hrudky nebo budou mít na obličeji jizvy.

Nápad, který se uchytil

Tento „umělecký styl“ se nyní rozšířil i jako selfie trend, se kterým přišla jedenadvacetiletá studentka Lizzie Durley. Inspirací jí byl film Yes Man, ve kterém s podobným kouskem vyrukoval herec Jim Carey. Poté, co britská studentka tuto scénu viděla, nechala se inspirovat a na Facebooku založila stránku Sellotape Selfie. Ta má nyní již více jak 170 tisíc fanoušků, kteří na ní denně přidávají stovky příspěvků, ve kterých se podílí o zábavné fotky svých obličejů.

Prohlédněte si ty nejlepší fotky ;)


 


 


 


 


 


 


 


 

Zdroj: facebook

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zábava

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |