Jak ušetřit v baru – 7 zásadních rad


Neexistuje snadnější způsob, jak se nejen finančně zruinovat za jednu noc, než strávit večer s kamarády popíjením v baru. Proto jsme pro vás sestavili seznam těch nejzákladnějších tipů, jak ušetřit a přitom se i dobře pobavit.

1) Zajistěte si řidiče

Pokud nepatříte mezi ty šťastné a bydlíte na opačné straně města, sami dobře víte, že za taxíka zaplatíte nemalou částku, která tvoří zásadní část vašeho rozpočtu na daný večer. Proto je vhodné zajistit si odvoz ještě před tím, než vyrazíte do ulic.

 

 

2) Dejte si pár drinků před odchodem

Domluvte se s ostatními kamarády a sejděte se u nich doma na skleničku. Jestliže každý donese něco k pití (a tím myslíme alkohol), brzy se dostanete do nálady a následně v baru nebudete ani příliš utrácet, neboť hladina alkoholu v krvi již bude dostatečně vysoká.

 

3) Vyhněte se barům s placeným vstupem

Dobře se můžete pobavit i na místech bez placeného vstupu.

 

 

4) Sáhněte po jiné značce

Nejspíš máte svou oblíbenou značku piva či dobré whisky. Pokud se však budete držet jen jedné značky celý večer (ty kvalitní bývají většinou dražší), nespíš příliš neušetříte. Pro začátek můžete začít se svým oblíbeným drinkem a postupně přejít na jeho levnější variantu.

 

5) Najezte se!

Dříve než vyrazíte do ulic, dejde si něco k večeři. Vyhladovělí nejspíš zavítáte do prvního fast foodu při cestě nebo vás zláká nabídka jídel v nějakém baru. A sami dobře víte, že částka za večeři v baru či restauraci nebývá nejmenší.

 

 

6) Stanovte si rozpočet

Určete si určitý limit na večer a vezměte si s sebou jen tolik, kolik hodláte utratit. Dále byste se měli vyhnout nošení kreditních karet nebo vás na konci měsíce pohled na bankovní výpis nespíš vyděsí.

 

7) Nikam nechoďte

Nejlepší způsob jak ušetřit? Zůstaňte doma. Aspoň nebudete mít výčitky svědomí, že jste to zase přepískli a nebudete se potýkat s ranní kocovinou.

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: alkohol

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |