Zdraví a životní stylautor: redakce Menzone.cz

Celebrity, které svedly v roce 2013 vítězný boj o zdraví

Ani celebritám se nevyhýbají nemoci. Každý rok se objevují příběhy, kdy slavní svedli svou bitvu se zákeřnou nemocí. Rok 2013 nebyl výjimkou. 

TOP 5 nejnechutnějších pokrmů světa

Proti gustu žádný dišputát, avšak vše by mělo mít své hranice. V následujícím článku se podíváme na pět nejnechutnějších pokrmů na světě a věřte, že na jídlo ze školní jídelny budete ještě s radostí vzpomínat.

Webové stránky, díky kterým si budete připadat chytřejší

Internet je prakticky neomezený zdroj informací, na což snadno zapomínáme. Řada z nás brouzdá po internetu pročítáním článků ze šoubyznysu, popřípadě tráví hodiny hraním her. Víte však, že můžete objevit řadu webových stránek, díky kterým se můžete stát expertem v…

Ponurá neděle - když hudba zabíjí

Před osmdesáti lety vznikla píseň, která se do hudební historie nechvalně zapsala jako píseň sebevrahů. Přečtěte si její příběh.

Nejděsivější místa na světě

Je libo pár hororových scének? Máte rádi děs a tajemno? Pak budou pro vás tato místa jako stvořená.

TOP 10 nejbláznivějších záchodů

Jaké unikátní a zábavné záchody a místa pro vykonání potřeby existují po celém světe se můžete přesvědčit v našem článků, ve kterém samozřejmě nechybí ani fotogalerie s TOP 10 nejbláznivějšími toaletami.

Předčasná ejakulace

Slabá sexuální výdrž nebo předčasná ejakulace. Tímto problémem trpí na celém světě milióny mužů. Nejčastěji sužuje mladší muže, existují však případy, kdy se jej nezbavíte po celý život. Lze se proti předčasnému sexuálnímu výkonu nějak bránit?

číst celý článek >> Placená inzerce

TOP 40 nejlepší školní poznámky

Vzpomenete si na nějakou originální poznámku, kteoru jste od učitelů obdrželi při vašem studiu? Ty nejpovedenější výtvory kantorů a kantorek Vám přinášíme v přehledu TOP 40 nejlepších školních poznámek. A některé jsou vážně originální.

TOP 8 nejvíc sexy zaměstnání

Zajímá vás, jaké povolání vnímá většina lidí jako atraktivní? Hodit se to může vždycky - představte si, že jste na párty, kde se pokoušíte najít rychlý flirt a chcete na zvolený protějšek dobře zapůsobit? Server careerbuilder.com vypracoval výzkum týkající se…

Nejbláznivější pojištění celebrit

Většina běžného obyvatelstva se snaží mít jen to nejnutnější pojištění a ještě ho co nejvíce omezit. Takže není divu, že nad tím, co vše si nechávají pojistit známé celebrity, zůstává rozum stát.

« Předchozí Další »
1 8 15 16 17 18 19 20 21 22 28
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |