Zdraví a životní stylautor: redakce Menzone.cz

Masáž obřími ňadry v podání Kristy Love

Hranice masáží se posunula zase o kousek dál a baculatá Američanka rozjela nový byznys - masíruje nadšené muže svými obrovskými prsy.

TOP 9 vtipných inzerátů

Už jste se někdy pobavili nad vtipným inzerátem? Pokud se vám to ještě nepoštěstilo, jste tady správně, neboť jsme pro vás vybrali devět nejvtipnějších inzerátů, které jsme nalezli na internetu. A kolikrát to jsou opravdové perličky. Přesvěčte se sami.

Proč upřednostnit čokoládu před mužem

Otázka na ženy: Je lepší čokoláda nebo muž? Muži samozřejmě budou tvrdit, že oni jsou těmi nejlepšími, ale to zdaleka nemusí být pravda. Nevěříte? Tak si přečtěte osmnáct bodů, které vám jasně ukážou, v čem má čokoláda navrch.

Portské: 5 věcí, které by muži měli znát

Region Douro na severu Portugalska, odkud pochází víno známé jako portské, je třetí nejstarší chráněnou vinařskou oblastí na světě, hned po Chianti, Itálie a Tokaji, Maďarsko. Portské se řadí mezi jedno z nejvíce nepochopených a nedoceněných vín. Má však mnohé co…

Pštrosí polštář aneb Dopřejte si "dvacet"

“Nestrkejte hlavu do písku. Strčte ji radši do našeho pštrosího polštáře,” je slogan, který na eshopech doprovází většinu pštrosích polštářů. Tato novinka od designérského dua Kawamura-Ganjavin ze studia Banana Thinks postupně ovládá celý svět. Jaký je jeho účel?…

Znáte rizika sexuální turistiky?

Co si představíte pod pojmem dovolená?…

Velké srovnání klasických a elektronických cigaret

E-cigarety se staly hitem posledních let. V čem se liší od klasických cigaret a v čem se s nimi shodují? A je jejich kouření skutečně zdravější? Vše podstatné se dozvíte v následujícím článku.

číst celý článek >> Placená inzerce

Dobijte si mobil přes vodu

Kdyby nám před pár lety známý řekl, že nabíjí mobil nebo fotoaparát energií z vody, asi bychom se mu vysmáli. Jenže dnes už bychom mu nemohli nic říct.

Víte, co lízáte?

K horkým dnům patří vychlazená dvanáctka nebo dobrá zmrzlina. Ne všechny zmrzliny jsou ale tak kvalitní, jak kvalitní je jejich obal, a proto přinášíme 7 největších omylů o zmrzlině.

Kouká na mě jak pětikilovej datel aneb Hlášky Zdeňka Pohlreicha

Ať je ten svět ještě hezčí, připomeňme si hlášky Zdeňka Pohlreicha! A nezapomeňte: "Když nemáte citron, dejte tam limetku. Když nemáte limetku, dejte tam cibuli a když nemáte cibuli, dejte tam sójovku!" :D

« Předchozí Další »
1 8 15 17 18 19 20 21 22 23 28
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |