S těmito účesy u žen neuspějete


Dojem, který muži dělají na ženy, neovlivňuje pouze samotný vzhled či chování, ale také účes, jímž se zrovna pyšní. V tomto článku si představíme několik typů účesů, se kterými u žen zrovna žádný valný úspěch nezaznamenáte.

Nesnažte se zakrývat nedostatek vlasů

Jestliže vám začínají vypadávat vlasy a vy se jejich nedostatek snažíte zamaskovat všem známou přehazovačkou, tak spíše než pozitivního efektu docílíte pravého opaku. V tomto případě je mnohem lepší odstranit i ten zbytek vlasů, které na hlavě ještě máte. Tím uděláte snad nejlepší možný krok.

Ukrývání vlasů za ušima

Ani to, pokud vaše dlouhé vlasy hrnete za uši, není příliš přitažlivé a naopak, tento styl účesu je spíše důvodem k úsměvu. Jestliže tedy máte delší vlasy, tak místo toho abyste je tlačili za vaše uši, raději vezměte mašinku či nůžky a ostříhejte je.

Dlouhé vlasy NE!

Tento odstavec velice blízce souvisí s předchozím bodem. A to proto, že ani dlouhé vlasy, které jsou rozpuštěné, nevypadají bůhvíjak skvěle. Je sice potřeba podotknout, že jsou i muži, ke kterým dlouhé vlasy sedí, ale těch je opravdu málo. Přeci jen, doba tohoto stylu účesu je již za námi a nyní je v módě jiný typ sestřihů.

Vlasy jen na části hlavy

Snad nejhorším stylem účesu, který si na hlavě můžete nechat udělat, je takzvaná palmička. Jestliže nevíte, co toto označení znamená, tak se jedná o provedení, kdy máte vpředu nakrátko ostříhané vlasy, ovšem v zadní části hlavy se jich nůžky ani nedotkly. Opakem, ovšem se stejným odrazujícím důsledkem, je i to, když si necháte ostříhat na krátko celou hlavu, kromě ofinky. Někomu se to možná líbí, ale těch lidí je opravdu jen pár z mnoha.

Nesmotávejte vlasy do culíku

U ženského pohlaví nezabodujete ani tím, když si vaše dlouhé vlasy svážete do culíku. Vám to sice může připadat jako velice vydařená úprava vzhledu, ale mnoho žen je právě opačného názoru. Ideální je dospět k tomu přesvědčení, že je dobré, pokud jsou vlasy sestříhané na krátko, čímž de facto nelze nic zkazit.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |