Vztahyautor: redakce Menzone.cz

Jak ji dostat zpátky

I když jste se rozešli před pár dny, týdny či měsíci, vy se stále přes svou bývalku nedokážete přenést, neboť podvědomě cítíte, že právě ONA byla ta pravá. Co teď? 

Nuru masáž: smyslný rituál ze země vycházejícího slunce

Ležíte na hřejivé podložce, máte zavřené oči a spokojeně oddychujete. Všechny svoje starosti jste nechali kdesi daleko za sebou. Jen ležíte a vůbec na nic nemyslíte. Prostě relaxujete. Jste přitom oblečeni pouze do spodního prádla a po celém svém těle máte rozmazaný hřejivý kluzký gel. Cítíte…

číst celý článek >> Placená inzerce

5 věcí, které je lepší v sexu nezkoušet

Toužíte si okořenit váš sexuální život? Uvažovali jste o romantickém milování na pláži při západu slunce, jak to znáte z filmů, či rannímu sexu ve sprše? Ne každá teorie se může převést do praxe.

Na co myslí ženy při orgasmu?

Sáhněte si do svědomí, na co myslíte, při milování se se ženou vy. Zda při přibližování se slastnému vrcholu nemyslíte skutečně na nic a jen si užíváte blažený pocit rozmazlování druhého pohlaví.

Muž má 100 orgasmů denně. Je to ještě příjemné?

Většina z nás by nejspíš namítla, že se v tomto případě nejedná o nemoc a člověk s tímto problémem, by si to měl spíše užívat. Ale Dale Decker z Wisconsinu, trpící již asi 2 roky syndromem zvaným PSAS, by vám jistě oponoval.

Chystáte se ji pozvat k sobě domů?

Buďte připraveni na (ne)plánované přespání u vás doma. Jasně, že se jí líbíte teď. Ale co se stane, až uvidí váš byt? Zůstane, nebo s hrůzou uteče?

Jakým způsobem nejlépe nažhavit ženu?

Dostat ženu do nálady může být často oříšek. Jistě každý muž ví, kde se nachází místa na ženském těle, která jsou nejčastěji mužským pohlavím prozkoumávána. Ale málokterý muž si uvědomuje, že místa zakončená největším počtem nervových zakončení nejsou u většiny…

Chodíme spolu?

Pět znamení, podle kterých si ona myslí, že tvoříte oficiální pár.

6 řešení na partnerské problémy, kterým budete čelit

V každém vztahu se dříve či později objeví nějaké neshody. Jak je řešit? Na ty nejčastější problémy se rozhodla odpovědět vztahová koučka Donna Lancaster.

TOP 4 mužská povolání, díky kterým hrozí krach vztahu

V lidské společnosti existují povolání, která jsou vnímána jako prestižní, a jejich vykonavatelé mají vysoký sociální status. Do této skupiny můžeme zařadit například právníky, byznysmeny, někteří by se nebáli z recese zařadit i superhrdiny. Pokud ale hledáte…

« Předchozí Další »
1 8 15 16 17 18 19 20 21 23 30
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |