Muž má 100 orgasmů denně. Je to ještě příjemné?


Většina z nás by nejspíš namítla, že se v tomto případě nejedná o nemoc a člověk s tímto problémem, by si to měl spíše užívat. Ale Dale Decker z Wisconsinu, trpící již asi 2 roky syndromem zvaným PSAS, by vám jistě oponoval.

Kde se tato nemoc bere a co způsobuje?

Tato porucha je známější a častější u ženského pohlaví (Britka Zara Richardson by mohla vyprávět), kde také způsobuje pacientce utrpení, avšak výhodu je, že tento syndrom u ženy nevidí lidé žijící v jejím okolí. U Dala se tento problém objevil před dvěmi lety po úraze, který ho zároveň každodenně připravuje o veškerou energii "Některým lidem se to může zdát příjemné, ale nic příjemného na tom není. Děje se to neustále, v obchodě, i před dětmi, je to nechutné," postěžoval si Dale Decker, který zažil nejeden tento zážitek.

Dale se kvůli tomuto problému cítil na okraji společnosti a méně cenný, dokonce přestal chodit na ulici, protože se bál, že by ho tato nehoda mohla zesměšnit a zdržoval se doma pouze se svou ženou April. Byla to právě ona, která mu v minulosti pomohla a připravila na v podstatě normální život.

Sexuální nevyčerpanost za cenu osobních ztrát

Američan Dale Decker sice disponuje sexuální výkonností, kterou by mu mohl závidět každý herec, či muž z filmu pro dospělé, ale dle jeho slov je mu toto denní zpestření spíše na obtíž a způsobuje mu mimo jiné psychické a zdravotní komplikace. Dale je vůbec prvním mužem, který se nestyděl a jako první veřejně promluvil o problému, který mu každodenně ztrpčuje život. Tímto problémem je permanentní ztopoření pohlavního údu a prožívání více než 100 vyvrcholení za jeden den.

Bohužel ale v současné době prodělává manželství April a Dalea velkou krizi. Dale není schopen díky svému hendikepu vykonávat jakékoliv zaměstnání a povinnost zajištění rodiny tak zákonitě připadla April. Ta také odmítá spát s manželem v jedné posteli, jelikož jí jeho neustálá erekce obtěžuje a znemožňuje jí klidný spánek. Jeho porucha ovlivnila, v negativním smyslu, také jeho vztahy s přáteli a syny. Paradoxem zůstává také to, že ačkoliv je jeho erekce stálá, není schopen sexuálního života.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Video 100 Orgasms A Day


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |