Muž, který má 12 koulí. Cože?!


Když už někomu nestačí tetování a piercing na běžných místech, tak si prostě zavede pár kuliček pod kůži penisu. Jeden takový blázen pochází z Malajsie.

Co vše jsou schopni muži podstoupit kvůli tomu, aby si ještě více zpříjemnili sex s partnerkou? Zřejmě hodně, ale rozhodně by nešli tak daleko, jako jeden malajsijský "dobrodruh", který si svou chloubu chtěl natolik zlepšit, až z toho byly nepříjemné zdravotní problémy. Ptáte se, co podstoupil?

Převážně v zemích jihovýchodní Asie muži často experimentují se svým tělem. K nim patří i čtyřiačtyřicetiletý Malajec Ramli, který si na doporučení svého kamaráda vlastnoručně zavedl podél svého penisu 10 ocelových kuliček v domnění, že nejen více uspokojí svou partnerku, ale zlepší se mu také libido a erekce. Místo těch nerezavějících si však zavedl ty, které v brzké době začaly korodovat a tak se po třech dnech rychle dostavil k lékařům v Kuala Lumpur, kteří nevěřícně kroutili hlavou, co vše byl mládenec schopný podstoupit kvůli kvalitnímu sexu. "Moje intimní partie otekly na tři dny, ale bolest jsem překonal a nešel k lékaři," řekl Ramli. Obdivuhodný kousek, co?

Zdroj foto: foter.com

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |