Na co myslí ženy při orgasmu?


Sáhněte si do svědomí, na co myslíte, při milování se se ženou vy. Zda při přibližování se slastnému vrcholu nemyslíte skutečně na nic a jen si užíváte blažený pocit rozmazlování druhého pohlaví.

Plné soustředění na sex versus ženský mozek

Obecně se traduje, že muži, narozdíl od něžného pohlaví nedokáží vykonávat dvě souběžné činnosti najednou. Tedy nedovedou vnímat a užívat si poskytovanou rozkoš a zároveň plout na loďce svých fantazií. U žen je tomu přesně naopak, protože žena se oproti muži umí věnovat oběma těmto činnostem najednou a to nejen v běžném životě, ale také při milostném aktu a následném vyvrcholení. Může se tedy stát, že když podezíráte svou manželku, že při sexu myslí na jiného muže, než se kterým se právě v posteli nachází, jako například na vysportovaného souseda, pošťáka, či rozvozce pizzy, nemusíte mít tak úplně pravdu. Asi byste byli překvapeni, ale žena při tomto aktu může myslet na zcela nevinnou věc, která s milováním absolutně nesouvisí. Některým mužům se tato schopnost může zdát, jako výhoda, ovšem ne ve všech oblastech. Mějte tedy na paměti známé arabské přísloví: ,,Do žen a melounu nevidíš.“

Nejčastější otázky kolem sexu

Jistě jste někdy zažili ten pocit, kdy jste měli ostych a různá očekávání při sexu s vaší novou partnerkou. A co myslíte, že v tomto ohledu od vás očekává žena? Asi se podivíte, ale je to velikost penisu. Když žena spatří, že je váš penis dlouhý a objemný, pak si hned začne představovat, jak do ní pronikáte a má tím větší obavy z bolesti. Stejný případ nastane pokud je váš penis malý, že pak po celou dobu pohlavního styku přemítá, co bude následovat po něm a jaké bude mít následky.

Úklid domácnosti

Jak již bylo výše řečeno, žena dokáže plnit v domácnosti hned několik úloh najednou, jako například žena, partnerka, milenka, hospodyně a také naslouchající kamarádka. A jak je známo, domácnost bez ženského elementu nefunguje. Pokud ovšem nejste typem muže, který své partnerce v domácích pracích denně pomáhá. Ale přiznejme si, že domácnost nikdy neuklidíte přesně podle představ hospodyňky. Jistě tudíž chápete, že žena během prožívání orgasmu si přemítá v hlavě, co vše je potřeba ještě v domácnosti udělat.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |