Vztahyautor: redakce Menzone.cz

Umění flirtu

Flirtování může být jednou z nejzábavnějších a také nejvzrušujících částí konverzace. Jak však umět správně flirtovat? Varování, flirtování vám může zrychlit srdeční tep, červenání, nemluvě o trapném momentu, kdy například kompliment vyzní jinak, než byl původně…

Co chtějí ženy, abyste věděli

Nejeden muž by si přál vědět, co se ženě honí hlavou. Říkáte si, že je složité uhádnout, co žena doopravdy chce? Potom vám tento článek pomůže objasnit některé skutečnosti, co by ženy chtěly, abyste věděli.

Pár dobrých rad, jak mluvit se ženami (úspěch zaručen)

Řada mužů se nikdy nenaučila, jak správně mluvit se ženami. Přinášíme vám několik tipů, které vám pomohou vyvarovat se některých chyb a získat ženu, po které toužíte.

Jaké jsou chyby mužů při milování

Myslíte si, že jste postelový bůh, ale opak je pravdou. Ačkoliv máte ze sexu s partnerkou dobrý pocit, ona s vámi vůbec nemusí souhlasit. Jak to zlepšit?

On-line seznamky – držte se těchto pravidel

Kdo není on-line, jakoby nežil. Lidé se čím dál častěji uzavírají do jejich virtuálního světa, že si sotva najdou čas na své kamarády. Díky chytrým telefonům, wifi a všem vymoženostem moderního světa můžete poznat svůj vysněný protějšek i na internetu. Ten je doslova přehlcen nejrůznějšími…

Jak poznat, že o vás příliš nestojí

Nejspíš jste ve svém životě potkali minimálně jednu ženu, která vás naprosto uchvátila, ale zájem z její strany nebyl až tak velký. Snažili jste se ji dobývat, zvát na rande, posílat zprávy, možná i dárky, ale výsledek nebyl takový, jaký jste si představovali.…

Co napsat před a po prvním rande

Poslat SMS je pro řadu lidí pohodlnější než vytočit číslo a zavolat. I psaní má však svá pravidla, která je třeba dodržovat.

5 mýtů o vztahu staršího muže a mladší ženy

Pokud jste někdy randili s výrazně mladší ženou, zřejmě jste museli čelit nechápavému pohledu vašeho okolí. Ve společnosti se zabydlelo pět mýtů o tomto věkově nevyrovnaném vztahu.

Deset nejtrapnějších mužských výmluv

Slavná americká novinářka Kiri Blakeleyová sestavila žebříček deseti nejtrapnějších výmluv, ke kterým muži sahají v případě nevěry.

Dárky pod stromeček pro partnerku – noční můra?

Buďme k sobě upřímní a řekněme si na rovinu, kolik z nás zvládne samo bez cizí pomoci vybrat správný dárek pro svou partnerku? Většina mužů má značný problém vcítit se do potřeb a přání své milované a tak končí s dárky, které sice žena s úsměvem přijme, ale rozpačitě je…

číst celý článek >> Placená inzerce
« Předchozí Další »
1 8 16 20 21 22 23 24 25 26 30
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |