Chodíme spolu?


Pět znamení, podle kterých si ona myslí, že tvoříte oficiální pár.

Pro muže je oznámení jejich oficiální partnerky před kamarády a rodinou velkým krokem. I když to může znít zvláštně, jsou to právě oni, kteří by svou milovanou ženu nejraději představili ostatním již po prvním měsíci chození. Podle čeho lze tedy vyvodit, že spolu chodíte? Těchto pět znamení vám napoví.

1. Začnete plánovat

Děláte si plány na páteční odpoledne či plánujete společný víkend, aniž byste je na poslední chvíli rušili? Jedná se o zcela jasné znamení, že tvoříte pár, aniž byste zatím měli konverzaci na toto téma.

2. „Má náš vztah nějakou budoucnost?“

Pokud společně plánujete volné chvíle, je jen otázkou času, kdy si promluvíte o tom, kam vlastně váš vztah spěje. Základem je ujištění, že se nescházíte s nikým jiným a váš protějšek je pro vás prioritou.

 

 

3. Uveřejňujete na Facebooku společné fotky

Jestliže na svém profilu zveřejňujete fotografie, na kterých trávíte chvíle pohromadě, dáváte tak svému okolí najevo, že jste zadaní. Dalším znamením je také uveřejňování příspěvků na profilu vašeho protějšku (tady však opatrně, občas to někteří až přehánějí a jejich příspěvky často vypadají, jakoby je psali patnáctiletí puberťáci).

4. Seznámili jste se s její rodinou

Rodině většinou nepředstavujeme někoho, s kým do budoucnosti příliš nepočítáme. Pozor však na některé rodinné příšlušníky, kteří se rádi podělí o všechny pikantnosti z vašeho soukromého života.

5. Hádáte se

Lidé, kteří spolu neplánují společnou budoucnost, nebudou ztrácet čas hádkami. Pokud příjde konflikt, raději „vycouvají“ a začnou hledat jinde. Hádky jsou v tomto případě tedy kladným znamením.

Zdroj foto: foter.com/ῨᾂῄὐἄṜ™

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |