Vztahyautor: redakce Menzone.cz

Sex ve třech: PRO a PROTI

Žádná fantazie nemá své meze. Zvlášť ta sexuální. Toužíte vyzkoušet něco nového a zpestřit si tak milostný život? Žádný problém. Tento krok si však nejdřív dobře rozmyslete, abyste pak zpětně činu nelitovali a tato zkušenost se pro vás nestala noční můrou. Většina…

Rakovina prostaty

Nemoc, která mezi muži vzbuzuje obavy a strach. Není divu, ročně je touto nemocí postiženo 3 500 mužů, čtvrtina z nich boj s nemocí prohraje. Jaká je prevence vzniku rakoviny prostaty a lze jí úspěšně léčit?

Chcete se dostat na druhé rande? Ptejte se na tyto otázky

Přinášíme vám tři otázky, které vám na prvním rande zajistí vstupenku i na to druhé. Které to jsou? Vztahoví experti sepsali pro vás otázky, díky kterým si zvýšíte šanci na další schůzku. Stačí si jen zapamatovat těchto pár vět a úspěch máte téměř zaručen.

Chcete sex, pánové? Vyluxujte!

Chcete mít více sexu ve vztahu? Pak začněte pomáhat partnerce s domácími pracemi. Že je to hloupost? Studie kanadských odborníků potvrdila, že čím více pomáháte v domácnosti, tím se vaše šance na sex zvyšují. Čtěte a uvidíte.

7 nejčastějších lží v ložnici

Neexistuje člověk, který by někdy nezalhal. A co potom v ložnici. Ať už jste se stálou partnerkou či nějakou holkou, kterou jste potkali před pár hodinami na diskétece, někdy se prostě neubráníte „nevinné” lži.

Co se honí v hlavě po sexu na jednu noc?

Bolest hlavy, zmatenost, kde to jsem a vedle leží dívka nebo muž. A sakra! Co se stalo? Že vám to neco připomíná? Ano, může to být jedna ze situací v amerických filmech, ale taky to může být fakt, která se vám stal. Kdo to "štěstí" neměl, určitě ho bude zajímat, co…

Nové stránky se za vás rozejdou s partnerkou

Mnozí z nás by zaplatili tisíce, aby nemuseli říct tu otřepanou frázi při rozchodu: „to není tvoje vina, ale moje.” Nová aplikace nabízí, že se za vás rozejde s partnerkou, a navíc jí pošle dárek na rozloučenou.

Co si představit pod pojmem chytrý kondom?

Možná již brzy navlékneme první chytrý kondom, který detekuje pohlavní choroby. Na jeho přípravě však nepracoval vědecký tým několika univerzit nebo koncilium lékařů. Budete se divit, ale chytrý kondom vynalezli tři "náctiletí" studenti.  

Ať žije onanie aneb sedm důvodů proč onanovat

"Každý z nás v životě alespoň jednou onanoval. Kdo tvrdí že ne, onanuje dosud." Tento citát Sigmunda Freuda ještě před 100 lety vyvolával velké vášně a pohoršení v lepších kruzích. A přitom všichni věděli, že má pravdu. Doba naštěstí pokročila a o onanii se běžně hovoří a ačkoliv se…

Důvody, kvůli kterým ženy mužům tolerují nevěru

Možná si myslíte, že partnerka netuší vaše časté úlety, ale opak může být pravdou. Tiše mlčí a dělá, jako že se nic neděje. Jaký k tomu má důvod a proč vám tedy nevěru toleruje?

« Předchozí Další »
1 8 12 13 14 15 16 17 18 23 30
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |