Nuru masáž: smyslný rituál ze země vycházejícího slunce


Ležíte na hřejivé podložce, máte zavřené oči a spokojeně oddychujete. Všechny svoje starosti jste nechali kdesi daleko za sebou. Jen ležíte a vůbec na nic nemyslíte. Prostě relaxujete. Jste přitom oblečeni pouze do spodního prádla a po celém svém těle máte rozmazaný hřejivý kluzký gel. Cítíte ho - je totiž velmi příjemný. Najednou k vám přistoupí masérka. Začne se lehce dotýkat vašeho těla, až se samým vzrušením zachvějete. Váš tep i tlukot srdce se zrychlí a vy si začínáte přát, aby tato chvíle nikdy neskončila. V hloubi duše totiž cítíte, že je před vámi výjimečný zážitek. Zážitek, na který nejspíš nikdy nezapomenete…

Příjemný gel až z dalekého Japonska

Ne, tohle není úryvek ze snu náctiletého kloučka, který prožívá svou první poluci. Podobné pocity zažijete, pokud si v některém masážním salonu objednáte tzv. nuru masáž. Někdy se můžete setkat i s termíny „body-to-body“ nebo „body slide“ masáž. V každém případě se jedná o jedinečný smyslný rituál, při němž hlavní roli sehrává tzv. nuru gel. Extrémně kluzký gel vyrobený z řas japonských moří, který masérka pomalu rozetře po svém i vašem těle. A pak to všechno začne.

Pocity, které jste nikdy dříve nezažili

Kluzký gel rozetřený na vašich tělech umožňuje, že se po vás masérka doslova vozí. Celou svou vahou jezdí po vašem těle a zasahuje hluboko až do vašeho nitra. Rozproudí vám krev po celém těle a rozlije životadárnou energii až do konečků prstů. K masírování používá celé svoje tělo - a pokud nejste vyloženě proti, věnuje se také intimním místům. Díky kluzkosti gelu může masérka provádět pohyby, které by za normálních okolností nemohla zvládnout. Nuru masáž je proto naprosto výjimečná – a vy během ní zažijete slastné pocity, které vám žádná jiná masáž nemůže dopřát.

Dokonalý celek tvoří detaily

Aby byl váš zážitek z nuru masáže opravdu dokonalý, je nutné navštívit dobrý masážní salon. Diskrétní a příjemné prostředí musí být samozřejmostí. Samotné masáži by měla předcházet společná sprcha, během které odhodíte stud a uvolníte se. Poté stačí ulehnout na podložku, zaposlouchat se do příjemné hudby a odevzdat své tělo tělu masérky. Následující desítky minut budou patřit k těm nejpříjemnějším, které jste kdy v životě zažili.

zdroj foto: freeimages.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |