Chystáte se ji pozvat k sobě domů?


Buďte připraveni na (ne)plánované přespání u vás doma. Jasně, že se jí líbíte teď. Ale co se stane, až uvidí váš byt? Zůstane, nebo s hrůzou uteče?

Sobotní večer. Pařba s kamarády. V tom uvidíte ženu svých snů. Navážete oční kontakt. Přiblížíte se a prohodíte pár slov (zapomeňte na levné komentáře typu, že svou krásou připomíná anděla, který právě spadl z nebe apod.). Zdá se, že přeskočila jiskra a ona souhlasí jít s vámi domů (kamarádi zřejmě blednou závistí). Pozor! Zatím nemáte vyhráno.

Nepodceňujte přípravu

Možná si říkáte, že je vámi natolik poblázněná, že si nevšimne té hromady špinavého nádobí či prádla pohozeného po zemi. Chyba! Ženám neunikne žádná maličkost. Proto předtím, než opustíte byt, ujistěte se, že následující body máte splněny. A veřte nám, skutečně na nich záleží.

Osobní hygiena

Nejprve začněte se sebou. Než opustíte byt, měli byste se vysprchovat. A tím myslíme řádnou očistu těla a ne jen povrchové smočení vlažnou vodou.

Kam s ní aneb Na místě záleží

Dvakrát si rozmyslete, jestli si tu kočku odvedete k sobě domů. Především pokud máte spolubydlící nebo stále bydlíte s rodiči (co si budeme namlouvat, dnešní doba je složitá). Nejspíš by nic nenamítala proti tomu, že půjdete k ní domů.

Příprava bytu

Když už jsme zmínili osobní hygienu v úvodu, nezapomeňte ani na úklid bytu. Není nic horšího, co může pokazit daný moment, než když se váš objev téměř „přizabije“ o pohozené věci na podlaze a na povlečení v posteli nalezne „fleky“ neidentifikovaného původu.

Trocha alkoholu nikdy není na škodu

Ujistěte se, že máte doma nějaký alkohol. Ne, že byste ji chtěli opít, ale pro lepší uvolnění není na škodu (alkoholové opojení z baru někdy rychle vyprchá).

Zásada bezpečného sexu

U tohoto bodu teď nechci slyšet žádné námitky – MUSÍTE používat ochranu. I to i v případě, že vám dotyčná bude tvrdit, že bere antikoncepci. Nechráněný sex nepřináší jen riziko nechtěného otěhotnění. Tady si zahráváte již se s vým zdravím a sami si řekněte, jestli vám jedna noc za to riziko stojí.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |