Vztahyautor: redakce Menzone.cz

Která ženská povolání muže rajcují?

Zajímá vás, která povolání se mužům na ženách nejvíce líbí? Jestliže ano, čtěte dále, neboť jsme pro vás sestavili TOP žebříček nejpřitažlivějších ženských zaměstnání. Jedná se o pětici profesí, které mužům zajisté utkvějí v jejich představách.

Nejčastější sexuální mýty

I v dnešní době existuje spousta mýtů, kterým bezpochyby věří spousta lidí. Ještě více se jich nachází v oblasti, která je pro naši společnost částečně tabu - ano, hovoříme o sexu. Jaké jsou tedy nejčastější sexuální mýty?

Vtipné sexuální trapasy

Trapasy se jednoduše čas od času stávají, a jaké je příhodnější místo pro trapasy, než postel? I když o posteli zas tolik řeč být nemůže, protože velké množství sexuálních trapasů se stává mimo ní, například na nestabilním nábytku.

6 tipů na první rande

Plánujete první rande? Většina mužů nerada experimentuje a volí osvědčené kino nebo večeři.  Proč však nebýt více originální?

Jak efektivně využít ranní erekci

Vadí vám ranní erekce a cítíte se kvůli ní trapně, především spíte-li vedle partnerky? Věřte, že na všechny starosti můžete s klidem zapomenout. Při nejhorším se vaše partnerka bude cítit velmi přitažlivá a bude mít radost, že vás vzrušuje. Jak tedy ranní erekci…

Jak správně používat pánskou ochranu?

Důvodem, proč spousta mužů kondom nerada používá, mohou být i obavy z komplikací při nasazování. V současné době se jeho správné nasazování vyučuje už na základní škole, ale v praxi často zaškobrtnou i zkušení. Stačí troška alkoholu nebo nervozita a manipulace s…

5 dobrých důvodů, proč randit se svobodnou matkou

Řada mužů se vyhýbá pozvat na rande svobodnou matku, neboť stále přetrvávají některé mylné představy, že tyto ženy hledají pouze nového tátu pro své děti. Ve skutečnosti randění se svobodnou matkou má své nesporné výhody. Jaké to jsou?

Jak u ženy poznat předstíraný orgasmus

Projevy těla u orgasmu jsou u každého jiné, což je nejspíše důvodem toho, že téměř všichni muži nerozpoznají, když žena orgasmus předstírá. Přesto jsou určité aspekty stejné, a ty bychom vám chtěli představit.

Celebrity a první sex

Zajímá vás, kdo přišel o panictví již v osmi letech? Která celebrita se nechávala ráda řezat, nebo kdo se zapletl se synovcem Michaela Jacksona?

Jak poznat, že muž přestává být přitažlivý

Láska je zpočátku založena na chemii, která v průběhu vztahu pomalu vyprchává. Pokud se oba jedinci nesnaží, vyprchá až do bodu nula. Jak tomu předejít a zůstat po celou dobu pro svůj protějšek přitažlivý?

« Předchozí Další »
1 8 16 17 18 19 20 21 22 23 30
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |