Jakým způsobem nejlépe nažhavit ženu?


Dostat ženu do nálady může být často oříšek. Jistě každý muž ví, kde se nachází místa na ženském těle, která jsou nejčastěji mužským pohlavím prozkoumávána. Ale málokterý muž si uvědomuje, že místa zakončená největším počtem nervových zakončení nejsou u většiny žen pouze na prsou, vagíně, či zadečku. A právě stimulace těchto zanedbávaných a podceňovaných míst nažhaví při správném doteku vaši partnerku k procítěnějšímu sexu. V neposlední řadě vám také zaručí plusové body u něžného pohlaví.

Ovšem výše uvedená tvrzení nezaručují, že stimulace určitého místa bude mít úspěch u všech žen stejně. Některé ženy nesnáší lechtivé doteky na rukou, jiné zase dotyky v obličeji. Pokud ale budete zkoumat tělo své partnerky na nejrůznějších místech, máte zaručený vysněný efekt.

Vlasy a ušní lalůčky

Málokdo si asi spojí, že ženy nechodí za kadeřníkem pouze za účelem udržování bujných kadeří, ale především kvůli procesu mytí, který ženám zajistí pocit odlehčení. Při kterém se jim po celém těle rozlije neskutečný pocit blaženosti. Další zbraní jsou ušní lalůčky, kterými můžete jemným kousáním a polibky zvýšit její pocit uspokojení. Tento měkký kus lidského ucha je opravdu velmi citlivý a většina žen si tento pocit ráda užívá.

Vnitřní strana stehen a pánev

Tento způsob doteku je asi nejdráždivějším dotekem vůbec. Avšak nesmíte zapomenout, že drážděním a dostatečného pocitu blaženosti musíte dosáhnout bez přesunutí k vagíně. Tu si nechejte až na konec. Při tomto dráždění je výborným nápadem věnovat pozornost také pánvi. Dejte však pozor na pokušení sklouznout k vagíně, která je zatraceně blízko této oblasti.

Chodidla a dlaně

Ano. Muži často považují ženské dlaně za nástroj výjimečného druhu potěšení při sexuálních hrátkách. Nicméně ženské dlaně skrývají v mnohých případech potenciál, na jehož stimulaci a dráždění můžete s partnerkou pracovat i na veřejnosti. Co se týče chodidel, jistě si pamatujete scénu z kultovního snímku Pulp Fiction, kde je muž po drbání nohou partnerky prohozen oknem. Příjemnějším řešením je stimulace různými vonnými, či masážními oleji. Raději se ale vždy zeptejte, zda je tento způsob dráždění ženě příjemný.

Šíje a klíční kost

Nejen v Japonsku byla do nedávna ženská šíje a její odkrytí považováno za velmi sexuálně provokativní a atraktivní. V dnešní době je bohužel dámská šíje opomíjena i přes svůj zjevný nejcitlivější prožitek. Dobře vyrýsované klíční kosti jsou u žen také velice sexy. Věnujte svou pozornost i přes oblečení na toto místo ženy a zasypte ho polibky a něžnými doteky. Ale nikdy nepodceňujte sílu pohlazení a polibků od její linie vlasů k ramenům.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |