Sex a vztahy


Chcete sex, pánové? Vyluxujte!

Chcete mít více sexu ve vztahu? Pak začněte pomáhat partnerce s domácími pracemi. Že je to hloupost? Studie kanadských odborníků potvrdila, že čím více pomáháte v domácnosti, tím se vaše šance na sex zvyšují. Čtěte a uvidíte.

7 nejčastějších lží v ložnici

Neexistuje člověk, který by někdy nezalhal. A co potom v ložnici. Ať už jste se stálou partnerkou či nějakou holkou, kterou jste potkali před pár hodinami na diskétece, někdy se prostě neubráníte „nevinné” lži.

Co se honí v hlavě po sexu na jednu noc?

Bolest hlavy, zmatenost, kde to jsem a vedle leží dívka nebo muž. A sakra! Co se stalo? Že vám to neco připomíná? Ano, může to být jedna ze situací v amerických filmech, ale taky to může být fakt, která se vám stal. Kdo to "štěstí" neměl, určitě ho bude zajímat, co…

Nové stránky se za vás rozejdou s partnerkou

Mnozí z nás by zaplatili tisíce, aby nemuseli říct tu otřepanou frázi při rozchodu: „to není tvoje vina, ale moje.” Nová aplikace nabízí, že se za vás rozejde s partnerkou, a navíc jí pošle dárek na rozloučenou.

Co si představit pod pojmem chytrý kondom?

Možná již brzy navlékneme první chytrý kondom, který detekuje pohlavní choroby. Na jeho přípravě však nepracoval vědecký tým několika univerzit nebo koncilium lékařů. Budete se divit, ale chytrý kondom vynalezli tři "náctiletí" studenti.  

Ať žije onanie aneb sedm důvodů proč onanovat

"Každý z nás v životě alespoň jednou onanoval. Kdo tvrdí že ne, onanuje dosud." Tento citát Sigmunda Freuda ještě před 100 lety vyvolával velké vášně a pohoršení v lepších kruzích. A přitom všichni věděli, že má pravdu. Doba naštěstí pokročila a o onanii se běžně hovoří a ačkoliv se…

Důvody, kvůli kterým ženy mužům tolerují nevěru

Možná si myslíte, že partnerka netuší vaše časté úlety, ale opak může být pravdou. Tiše mlčí a dělá, jako že se nic neděje. Jaký k tomu má důvod a proč vám tedy nevěru toleruje?

Nedostatek sexu? Váš vztah spěje ke krachu

Nejnovější studie ukázaly, že štěstí ve vztahu se odvíjí od naší sexuální aktivity. Jinými slovy, méně sexu, méně šťastněji se s naším partnerem cítíme. Špatnou zprávou je, že jeden ze čtyř lidí není vůbec spokojený se svým sexuálním životem. Jak jste na tom vy?

Nejbizarnější sexuální rekordy

Člověk se nestačí divit, na jaké kuriozity v oblasti sexu a vztahů může narazit. Některé jsou k zasmání, nad jinými vám doslova spadne čelist. Ty nejbizarnější sexuální rekordy se právě teď dozvíte v našem článku.

Šest důvodů, proč muži nechtějí svatbu

Někdo tvrdí, že svatba je tou nejkrásnější věcí v životě. Bývávalo.... Dnes už se do chomoutu příliš mužů nehrne, respektive se svazku manželském brání, seč můžou. Důvodů je hned několik, ty zásadní se dozvíte v našem článku.

« Předchozí Další »
1 9 14 15 16 17 18 19 20 24 32
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2019 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace