Ojedinělá mužská chlouba aneb Kdo si v nosí v kalhotech zázrak?


Mít parádní nádobíčko v kalhotech, to je snem každého muže. Být na co pyšný, dominovat při sexu a dostat partnerku do maximální vášně. Jo, ta představa je skvělá! Ale příroda v tomto směru nadělovala i mnohem víc, než by musela. Své o tom ví jeden Američan, který si v kalhotech nosí rovnou dva penisy.

Genetická porucha přihrála pětadvacetiletému Američanovi jeden velký trumf. Může se pyšnit dvěma plně funkčními penisy, jenž zvládají močení i sexuální aktivitu. Jestli by s tímto hendikepem chtěl žít i někdo jiný, je těžké předvídat. On se stal jedním z šesti miliónu lidí, kterým bylo "dopřáno". A užívá si to. Veřejně se hlásí k bisexualitě a s jeho nádobíčkem si pohrávala tisícovka mužů a žen.

Muž se dvěma penisy vstoupil nejvíce do podvědomí až po nafocení a nahrání své chlouby na sociální síť Reddit. Jeho tvář ale není známá a zřejmě tomu ani tak nebude. On sám se tomu brání. Svůj život s touto anomálií přiblížil v knize Double Header (Dvouhlavý).

To Jonah Falcon se zase může pochlubit penisem se čtyřiadvaceti centimetry v klidu. On patří do skupiny nespokojených, neboť mu jeho úd dělá problémy nejen v osobním životě, ale i na letišti, kde mu v jednom případě nechtěli věřit, že to, co ukrývá v kalhotech je opravdu "trošku" větší mužské přirození.

Zdroj foto: foter.com

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |