3 mýty o erotických masážích


Erotické masáže jsou trend k nezastavení, panuje ale kolem něj řada mýtů. Vyzpovídali jsme majitelku salonu Mata Hari poskytujícího erotické masáže v centru Prahy. Ta nám zodpověděla několik otázek, které si nezasvěcené publikum klade asi nejčastěji.

Je erotická masáž něvěra ?
Upřímně nemám na tuto otázku jednoznačnou odpověď. První zastavení vidím u pojmu „nevěra“. Stejně jako každý jednotlivec, partnerský či manželský pár má na toto téma jiný názor, budou se postoje rozcházet i v oblasti erotické masáže a jejího vnímání jako něvěry. Morální stavidla máme nastavené každý jinak citlivě, takže si vezmu na pomoc zkušenosti z praxe. Řada našich klientů k nám chodí za uvolněním, relaxací a ač sami vědí, že se jedná o masáž, i když masáž dosti lechtovou, nikdy by to doma neřekli. Jsou ale tací, co po zážitku masáže u nás, přijdou po druhé se svými partnerkami, neboť si chtějí dopřát tento záležitost společně. Vím, že párové masáže často pomáhají vztah oživit, přináší nový rozměr a partneři se také mohou naučit navzájem se eroticky masírovat. Nejednou se stalo, že si  u nás ženy koupily dárkový poukaz na masáž pro svého partnera. Je to spíše otázka na filosoficko-morální úrovni a rozhodnout si to musí každý sám v sobě. My nikoho nesoudíme a jelikož pracujeme na principu diskrétnosti je tato volba soukromým rozhodnutím každého, kdo nás navštíví.

Kdo bývá vaším klientem ?
Spektrum klientů je opravdu široké. Nelze s určitostí říci kdo je prototyp na takový druh masáže. Jediným omezením je dolní věková hranice – tento zážitek je vzhledem ke své erotické povaze povolen až od 18ti let, na druhou stranu je erotická masáž díky své regeneračně-terapeutické povaze otevřena mužům i ženám jakéhokoliv věku. Přichází k nám prací zatížení klienti, kteří hledají relaxaci, u níž nemusí přemýšlet, jen si lehnout a nechat se hýčkat doteky masérky, ale i muži nižší věkové kategorie, kteří hledají povyražení či chvíli s krásnou dívkou u masáže. Často k nám chodí kamarádi či klienti se svými obchodními partnery, kteří si pak odnášejí řadu barvitých zážitků, jež mohou společně sdílet a jež je spojují. Vítaný je u nás v podstatě kdokoliv, kdo hledá luxusní uvolnění a chce si ho dopřát v diskrétním prostředí na úrovni.

Co vše je dovoleno a zakázáno ?
Erotická masáž má, ač se to nemusí na první pohled tak jevit, jasně daná pravidla. Napříč salony se tyto pravidla více či méně liší. Řekla bych, že u nás naleznou své spíše klienti, kteří hledají krásnou masérku a kvalitní masáž s notnou dávkou erotiky. V jiném prostředí můžete v seznamu poskytovaných služeb nalézt třeba i lesbi show, používání pomůcek a benevolentnější přístup k tomu, co je dovoleno. Většinou jsou dovoleny, tak je to i u nás, vzájemné doteky, povrchové uspokojování na vůli masérky, ale zakázáno je líbání, orální či klasický sex. V řadě podniků jsou návrhy takového typu ze strany klienta považovány za porušení pravidel a další průběh masáže mu tak může být odmítnut. Je třeba si říci předem, že jdeme na erotickou masáž nikoliv do privátu a ač je to vzhledem k variaci podniků na trhu těžké někdy rozlišit, doporučuji se ještě před návštěvou informovat v konkrétním podniku.

Kdo jsou masérky, jak je vybíráte ?
Profily masérek se podnik od podniku různí. Někde pracují slečny, které mají zkušenosti z různých oblastí erotiky a nyní už „jen“ masírují, setkala jsem se s podnikem, který otevřeně zaměstnává bývalou porno hvězdu a tak různě. My vždy hledáme slečny s praxí v oblasti fyzioterapeutických masáží, případně jsme schopny je řádně zaškolit, roli samozřejmě hraje vzhled, přístup a vztah k lidskému tělu plus řada dalších faktorů.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |