Muži nemají fyzičku a v posteli jsou málo aktivní. Pomůže jim nová metoda


Tohle je šok a zároveň ostuda pro mužksou populaci. Vědci zjistili, že muži nemají dobrou fyzičku, aby vydrželi rychlejší tempo při sexu. Situace je natolik alarmující, že se jí hodlá zabývat Ministerstvo zdravotnictví. Pomoci by měla nová metoda.

"Já už nemůžu". To je častá věta mužů během sexu. Příčina? Špatný životní styl, přejídání se, minimum pohybu, alkohol, cigarety a pivo. To vše se projevuje na fyzické kondici, která je bídná. Kdo tím trpí? Hlavně partnerky, které si chtějí sex užít déle, než pouhé 3 minuty. Muži jsou v tomto případě pro ostudu, což se projevuje i ve vztahu. Vědci sestavili žebříček států podle fyzické výkonnosti muže během sexu a došly k závěru, že výsledky jsou alarmující. Nejdelší výdrž, v průměru 7 minut, mají Vietnamci, naopak, na chvostu žebříčku skončili za sebou africké země. České republice patří 55. místo s hodnotou 4 minut.

Nová metoda zapracuje na fyzičce

Na tento fakt zareagovalo Ministerstvo zdravotnictví, které chystá od nového roku novou metodu zlepšování sexuální výkonnosti. Muži budou každý měsíc chodit do specializovaných středisek, kde budou trénovat kopulační pohyby, při kterých jim budou měřeny hodnoty. Ty budou poté vyhodnoceny a bude sestaven plán, které partie těla je potřeba posílit a na čem zapracovat. Tato metoda je poměrně drahá, vše má být však hrazeno pojišťovnou. Na kolik procent je výsleděk účinný se dozvíme za dva roky, kdy by mělo proběhnout vyhodnocení.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zábava

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |