Holení intimních partií u mužů


Názory na holení intimních partií u mužů se různí. Někomu to přijde odporné a metrosexuální, jiní se po tom cítí lépe a "čistě". Zastáváte-li tu část, která se o svou výbavu stará, respektive, chcete se k této skupině připojit, máme tu několik užitečných rad, jaké způsoby depilace zvolit.

Zajímá vás názor žen?

No jistě, že zajímá. A jak to už tradičně bývá, liší se. Ty ženy, které neuznávají muže, kteří se holí, to podkládají tím, že pak už to není chlap, ale nějaká navoněná slečinka. Podle nich by měl chlap smrdět, ať už v podpaží, na přirození, potažmo celkově......zajímavý názor :) Druhá část žen má ráda oholené muže, případně lehce zastřižené přirození. Ty to zase podkládají tím, že chlap naopak nesmrdí, lépe se jim pak provozuje i orální sex a hlavně, už dávno pryč jsou doby, kdy se chodilo se ochlupením naprosto všude.

Způsoby holení intimních partií

Depilační vosk

Pomocí této metody dojde k vytržení chloupku včetně kořínku. Vytrhává se proti směru růstu. Jde však o poměrně bolestivé odstranění.

Depilační krém

Tato metoda není příliš efektivní. Krému se musí nanést dostatečné množství. U mužů se chloupky začnou objevovat již druhý den po depilaci.

Depilační strojek

Další ze způsobů, jak se zbavit úplně chloupků, ale opět jde o bolestivé odstranění, které může vyvolat až krvácení pokožky v postižených místech.

Elektrický strojek

Šetrný k pokožce, dobré a bezbolestné oholení. Použitím elektrického holícího strojku rozhodně nic nezkazíte, ba naopak bude holení jednoduché a účinné.

Žiletka

Asi nejběžnější způsob péče o mužskou chloubu. Pokud nanesete depilační pánskou pěnu, holení je snadné, rychlé, nebolí a koupě žiletek vám neudělá díru do peněženky. Po této depilaci ještě doporučujeme na pokožku nanést zklidňující krém, aby se neobjevily pupínky.

Jak holit

Pokud jste to neokoukali u partnerky, nejlepší je si sednout na kraj vany, na ochlupení nanést gel nebo pěnu, jednou rukou napnete kůži a druhou holíte, v našem případě třeba žiletkou, buď po směru nebo proti směru růstu chloupků. Aby vám chloupky nezarůstaly, lepší volba je holit ve směru růstu. Pozor si dávejte na varlata a případné říznutí. Nikam nespěchejte. V případě, že máte delší chloupky více jak jeden centimetr, zastřihněte je nejprve nůžkami, teprve pak se pouštějte do holení. Po úspěšné depilaci použijte na zklidnění pokožky krém nebo gel.

O dalších možnostech depilace a odstraňování ochlupení nejen genitálu pojednává náš článek na téma Depilace u mužů

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: hygiena

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |