Češi a sexuální úchylky


Nalejme si čistého vína, asi každý z nás má nějakou sexuální úchylku. Při sexu prostě máme rádi něco, co nás dokáže totálně nažhavit. Jaká úchylka u Čechů převažuje? Dozvíte se v článku.

Přírodovědecká fakulta UK se pustila do zajímavého projektu, v jehož hlavní části byl internetový dotazník, který vyplnilo 3688 mužů a 3270 žen a jehož hlavním cílem bylo zjistit, co Češi při sexu doslova milují. V dotazníku bylo 50 sexuálních praktik a účastníci dotazníku měli zodpovědět, jak se jim jednotlivé praktiky líbí. Na čem tedy doslova ujíždíme?

Sex se zvířetem? I to Češi praktikují

Takovým pomyslným vítězem ankety je orální sex. Ať už ho poskytujeme nebo je nám poskytován, vyzkoušelo si ho 91% žen a 88% mužů. Praktiky BDSM si vyzkoušelo 37% žen a 28% mužů, kteří se naprosto dobrovolně odevzdali své partnerce. Lesbický sex je rovněž velkým lákadlem, vyzkoušelo jej 22% žen. Po zadu nezůstávají ani muži. Homosexuální hrátkám se podvolilo 12% mužů. Milujete praktiky BDSM? Nejste sami a určitě stojí za to si jimi sex zpestřit. 37% Češek je má rádo, u mužů je to procento (28%) menší, ale rozhodně ne tolik zanedbatelné. A co znásilnění? 29% Češek si hru na přepadenou a znásilněnou ženu vyzkoušelo. A nejinak tomu bylo i případě znásilnění mužů, kdy se ženě (ne)dobrovolně odevzdalo 17%. Na závěr průzkumu trošku přitvrdíme. Možná se to zdát být úchylné, možná až hraničící se zákonem, ale dotazník vyplnilo i několik mužů a žen, kteří si vyzkoušeli sex se zvířetem. Pokud to opět přepočítáme na procenta u žen to 5,8% a u mužů 4,4%. Docela síla, ne?

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: rande | romantika

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |