Rozvedení lidé přiznali, kdy zjistili, že je jejich manželství u konce


„V dobrém i ve zlém…” Do svazku s druhou osobou vstupujeme s tím, že to bude navždy. Bohužel ne všechno je v životě tak, jak si to naplánujeme. Mnoho lidí se snaží udržet manželství kvůli sobě, dětem, rodině, jiní odmítají žít v nefungujícím svazku (co stojí za rozpadem vztahů?). V těchto manželství se objeví moment, kdy si řekneme, tak už dost!

Jak ale zjistíte ten okamžik, kdy si řeknete, že už to nemá žádnou cenu?

1. „Měl jsem dopravní nehodu. Přišel jsem o práci. Byl jsem v depresi kvůli ztrátě blízké osoby v mé rodině. Moje žena se v té době rozhodla, že si musí koupit zlaté hodinky, které stále 999 dolarů. Pokusil jsem se jí vysvětlit, že v naší současné situaci si to nemůžeme dovolit. Zavřela se do koupelny a začala plakat. To bylo poprvé, co jsem nereagoval na tuto taktiku. O pár hodin později vyšla ven a přímo se mě zeptala, jestli budu souhlasit s rozvodem. Do té doby mě to ani nenapadlo, ale v ten moment jsem věděl, že to bude to nejlepší.”

2. „Vrátil jsem se po sedmi měsících práce v cizině a moje manželka byla v pátém měsíci těhotenství. Nikdy jsem nebyl moc dobrý na matematiku, ale tohle jsem si dokázal spočítat.”

3. „Nebyla pobožná, když jsme se poznali. O deset let později mi řekla, že shořím v pekle za to, že věřím na dinosaury.”

4. „Moje žena přibrala během deseti let více než 70 kilo. Nikdy jsem jí nic neřekl a podporoval ji ve shazování kil. Jednoho dne jsem zkoušel svůj starý svetr, který mi však byl už poněkud malý, protože jsem za posledních deset let přibral asi 7 kilo. Řekl jsem, že je asi na čase koupit si větší velikost. A ona mi na to řekla: ‚Nebudeme zbytečně vyhazovat peníze na hloupý svetr. Budeš muset zhubnout!'”

5. „Můj manžel mě podváděl. Když jsem to zjistila, rozhodla jsem mu dát ještě jednu šanci pod podmínkou, že to se svou milenkou okamžitě ukončí. Jeho odpověď byla: ‚A co když nám to nebude fungovat? ' V tu chvíli jsem věděla, že je to definitivní konec.”

6. „Pravděpodobně když jsem dorazil domů a chyběl veškerý nábytek, jídlo a moje žena. Další věcí byl vybílený účet.”

7. „Přišel jsem domů z práce. Na stole byl dopis. Nechala dítě u prarodičů a řekla jim, že si jde nakoupit. Odjela ze státu.”

8. „Zavolala na mě policajty, že mě podezírá z obtěžování našeho dítěte. Přijeli si pro mě, zavřeli, vyslýchali, omluvili se a nakonec pustili.”

9. „Když mě probudil uprostřed noci tím, že na mě křičela a mlátila mě.”

10. „Když mě nechala v Louisianě, aby mohla odjet do Kalifornie a potkat se s mužem, kterého poznala na internetu. Musel jsem vysvětlit naší dvanáctileté dceři, že její maminka se již nevrátí. Ze začátku to bylo dost kruté, poté jsem si však uvědomil, že jsem se zbavil toho největšího problému v životě a podařilo se mi zhubnout téměř 150 kilo.”

11. „Můj manžel mě informoval, že si k nám do domu nastěhuje holku, se kterou má dlouhodobý poměr. Nechtěl se se mnou rozvést – předpokládal, že budu pasivní a příjmu to. Podle jeho kamarádů byl doslava v šoku, když jsem se zbalila a odešla.”

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |