Deset dovedností, které udělají dojem na ženu


Chcete udělat dojem na nějakou ženu? K tomu budete potřebovat jisté dovednosti. Které to jsou? Řada magazínů či internetových serverů pravidelně zveřejňuje statistiky, co ženy nejvíce u mužů oceňují. Každá žena je však jiná a tudíž každá má na muže jiné nároky. Jsou však určité věci, které tyto ženy spojuje.
 

1. Znalost cizího jazyku

Tato dovednost je asi z celého seznamu nejtěžší. Ukážete však, že máte dostatek odhodlání a také trpělivosti věnovat se studiu a vzdělávat se. A na případné dovolené určitě také zabodujete svou znalostí.

2. Hra na hudební nástroj

Které ženě by se nelíbilo, kdyby jí muž zahrál na klavír nebo kytaru. A pokud by k tomu složil i píseň, prakticky není možnost, jak odolat.

3. Oprava auta

Pokud se objeví nějaká porucha na vozidle a vy se směle nabídnete k její opravě, získáte další plusové body.

4. Tanec

Jestliže vyrážíte na noční tahy s kamarády a potom jen popíjíte pivo u baru, příliš žen s tím nenadchnete. Pokud se však předvedete jako zdatný tanečník, popřípadně učitel tance, pro ženu budete mít větší kouzlo.

5. Vaření

Není nic lepšího, než vidět muže v kuchyni, jak chystá romantickou večeři. Nemusíte být šefkuchař, stačí se naučit pár jednoduchých receptů, se kterými také zaujmete, protože žena uvidí vaši snahu.

6. Sport

Teď, když jste ukázali svou jemnější stránku s vařením, měli byste předvést, že máte také sportovního ducha a ukázat se jako zdatný atlet.

7. Opravy v domácnosti

Spadlá polička, rozbitá váza, kapající kohoutek… Víte, jak na to? Pokud ne, tak aspoň projevte iniciativu, i to ženy ocení.

8. Dovednosti v ložnici

Sex je nejen pro muže důležitou součástí každého vztahu. Ženy chtějí někoho, kdo ví, co má dělat, a nebude se pořád ptát na rady.

9. Styl

Každý muž má svůj styl. S ním byste to však neměli nijak přehánět. Například ženám se líbí nedbalá elegance, ale ne až tak nedbalá, že budete vypadat jako bezdomovec.

10. Umění konverzace

Na konverzaci jste sice dva, když se ale objeví trapné ticho, mějte v plánu některá témata, která v tento moment použijete.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |