Co muže děsí na manželství


Nehrnou se do chomoutu a vědí proč. Kde jsou hlavní příčiny toho, že se nechtějí ženit? Dá se s tím něco dělat?

1. Bojí se pomluvy

Podstatné věci většinou řeší muž s manželkou. Jenže v opačném případě tomu tak není. Ženy se raději s problémem svěří přítelkyním, a z tohoto mají muži strach. Cítí se být pro ženu tím nepravým "přítelem v nouzi". V manželství by toto mohlo nadělat nemalé problémy, proto se ženám doporučuje být upřímnou, komunikativní a otevřenou manželkou pro svého muže.

2. Přestane být na prvním místě

Odcizení je jeden z důvodů krachu manželství. Pokud nechcete, aby k něčemu takovému došlo, udělejte si na sebe každý den alespoň hodinku času a věnujte se sami sobě.

3. Málo sexu

Sex patří ke klíčovým faktorům spokojeného manželství. Jenže s přibývajícími roky se může stát, že omrzí, stane se rutinní záležitostí nebo zmizí úplně. To většinou špatně snáší muži a aby nedošlo k porblémům, které by vedly ke krachu manželství, zkuste si sex něčím osvěžit a dodat všemu pozitivní impulz.

4. Málo času na koníčky

V manželství se muži obávají toho, že přijdou starosti a situace, které budou mít dopad na koníčky a zájmy, kterým se muž věnoval. Zkuste je podpořit a ukázat jim, že manželství není překážka v tom, aby přestali dělat to, co je bavilo.

5. Strach ze změny

V žádném případě se nepokoušejte muže změnit. Mějte na paměti, že tak jako ho znáte, takového si berete a takový on zůstane. Může jít třeba jen o nepatrné změny, přesto ale mohou mít negativní dopad na manželství. Muži nemají rádi, když jim někdo říká, co mají dělat a jak to má být.

6. Komandování

Nařizování a komandování - faktory, které mohou být velkým problémem. Nesnažte se k muži chovat jako matka k dítěti, nic mu nepřikazujte, ale snažte se domluvit na společnou spolupráci, kdy něco uděláte vy a poté on.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |