Soulož s bankomatem, dveřmi nebo sršním hnízdem? Proč ne


zdroj: pixabay.com
zdroj: pixabay.com

Na to, že někomu se místo holek líbí kluci, vzrušují ho nohy, biče, důtky, latex, kůže, pouta jsme tak nějak už zvyklí. Lidé jsou však v oblasti sexu neuvěřitelně vynalézaví a když partner stávkuje nebo zkrátka není, najdou si na souložení skutečné kuriozity. A ještě se přitom nechají nachytat. Mrkněte na 11 fakt divných věcí, se kterými si někdo užil pěknou chvilku.

Láska k bankomatu

Asi se na vloženou kartu zatvářil odmítavě a tak se Lonnie Hutton z Tennessee rozhodl, že mu bankomat uspokojí úplně jiné potřeby. Snažil se rozdat si to s ním přímo v baru během svého výživného opileckého večírku. Svědci popisují, jak prostě přišel k bankomatu, stáhl si kalhoty a začal svůj akt. Když pak přišli policisté, trochu se s nimi porval a pak začal sexuálně obtěžovat stolek.

Důvěrná chvilka s dveřmi

Pokud se rozhodnete souložit s dveřmi v soukromí svého bydlení, nikomu to asi nebude moc vadit. Možná vám, až si budete vytahovat třísky z penisu. Anthony Bruce Berry z Floridy se ale rozhodl mít sex se dveřmi nejmenovaného obchodu. Podle svědků odhalil své genitálie a jednoduše začal dveře ojíždět, než přijela policie. Té pak řekl, že má mentální problémy.

Sýr dokáže pomotat hlavu

Město Filadelfie je ve světě vyhlášeno svými sýrovými steaky a také Christopherem Paganoem – známým jako Swiss Cheese Masturbator. Tedy masturbátorem se švýcarským sýrem. Policie ho zatkla poté, co několik lidí oznámilo, že ho několikrát viděli, jak masturbuje s plátky švýcarského sýra na veřejnosti. Za harašení a veřejné obnažování dostal podmínku a má zákaz masturbovat na veřejnosti. Se sýrem nebo bez sýra.

Uhranut kravským lejnem

Každému se holt líbí něco jiného. Například David Truscott z Anglie je očividně velkým milovníkem kopy kravských exkrementů. Tak moc je miluje, že se s tou kopkou rozhodl mít dokonce i sex. Soudci se ale tato pravá láska mezi nimi moc nelíbila a poslal ho do blázince.

Sanitka + drogy = sex

Callum Ward  zachraňování životů vzal opravdu vážně a rozhodl se pomilovat sanitku. Když ho policie zatkla přitom, kdy se se staženými kalhotami tiskl k ambulanci, zjistili, že je nejenže opilý, ale má v sobě i mix dvou různých drog.

Oh ty svůdné manekýny

Chlapi se nechají velmi snadno rozrušit i objekty, které připomínají ženské tělo. Třeba manekýnama v obchodech s oblečením. Stalo se to například jednomu lupičovi v Brazílii, který se snažil ukrást pár věcí a peněz, ale rozptýlil ho svůdný pohled jedné manekýny, které se začal ihned intenzivně věnovat. Celý incident byl samozřejmě zaznamenán na bezpečnostní kameru.

Dírka ve stolu prostě láká

To už musel být opravdu dlouhý půst. Vyprávět by o tom mohl Art Price Jr. z Ohia, který byl nachytán, jak se miluje se stolkem na dvorku. Svůj penis vsouval do otvoru, kam se většinou strká deštník. Byl sice na svém dvorku, ale vidět tam bylo i ze školy poblíž, takže to byl nakonec přestupek.

Stůl nebo gauč, je to jedno

Gerard Streator z Wisconsinu šel například do vězení za to, že souložil s gaučem. Policista ho náhodou nachytal přímo při aktu a Gerard Streator se mu snažil uniknout s kalhotama u kotníků.

Někomu láska k plyšákům vydrží až do dospělosti

Láska si prostě nevybírá a Charles Marshall si nemohl pomoci. Očividně se hodně zamiloval do svého plyšového medvídka a celkem třikrát byl zatčen, když ho na veřejnosti znásilňoval. Jednou to bylo na záchodcích ve veřejné knihovně. Podruhé byl zatčen přímo na ulici před nemocnicí.

Jízda na kole se nezapomíná

Ve Švédsku zachytily průmyslové kamery romantika, který si to na veřejnosti rozdával s kolem. Není tak úplně jasné, jak to technicky provedl, neboť jízdní kolo příliš otvorů nenabízí, ale sex není o technice. A co je důležité ....něžný romantik měl během koitu na hlavě cyklistickou přilbu.

Umiloval se k smrti se sršním hnízdem

Lákavý otvor tam sice je, ale úplně bezpečné to není. Ojet sršní hnízdo, to není jako si to rozdat s myší dírou ve zdi. Je potřeba být maximálně opatrný. Jinak dopadnete jako pětatřicetiletý muž ze Švédska, který chtěl strávit kvalitní čas se svým milovaným sršním hnízdem. Druhý den ho našli mrtvého na zemi pod hnízdem se 146 štípanci od sršní, z čehož jich bylo 54 na penisu a šourku.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

zdroj: pixabay.com
zdroj: pixabay.com

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |