Dovolenkový sex? Super zážitek a nebo pohlavní nemoci


Dovolená, horké dny, vlahé noci, šumění moře a exotické krásky. Kdo by odolal krátkému letnímu flirtu a sexu? Pokud tedy netrávíte volno s rodinou nebo přítelkyní, pak je samozřejmě povyražení s mítními krasavicemi nebo turistkami pasé. Ale jestli jste single, proč ne? I když jeden důvod by tady možná byl. Dejte si pozor, ať si nepřivezete nadělení, kvůli kterému byste následující týdny mohl strávit pochůzkami po doktorech. Pohlavní nemoci byly, jsou a budou.

Co na sexu s cizinkou láká?

Zážitek. Je fajn po návratu domů se před kámošema v hospodě pochlubit, že jsem měl mezinárodní sex. Koneckonců to může být nejlepší sex života, protože je bez závazků a bez dalších složitostí, které s sebou přináší stálejší vztah. Víme, že dotyčnou už za týden nemusíme v životě vidět, tak jsme zkrátka odvážnější.

Nové praktiky. Jiná země, jiný mrav. Cizinky vás mohou naučit nové sexuální praktiky, o kterých jste zatím neměli ani tušení. Nechcete-li být v sexu podprůměrní nebo průměrní, je nutné sbírat neustále nové zkušenosti.  Vůbec nezáleží na tom, kolik vám je let.

Kontakt. Je vám s ní fajn? Tak proč neudržovat kontakt i nadále, koncekonců se to může vždycky hodit, obzvlášť pokud hodně cestujete. A ten kontakt nemusí být nutně sexuální.

Co už tak lákavé na exotickém sexu není?

Pohlavní nemoci. Z dovolené si můžete dovézt nejen krásné zážitky, ale i pohlavní nemoci. Pokud si nedáte pozor a bezhlavě vletíte rovnou na věc, může se stát, že přijedete z dovolené domů a zjistíte, že jste nemocní. Takže bez ochrany ani ránu! Nebudete pak ani řešit malého roztomilého černouška, na kterého byste musel platit tučné alimenty.

Vstupenka do Evropy. Často se stává, že někteří jedinci z Evropy se zamilují do čokoládových krasavic. Ony se totiž chovají tak mile, láskyplně a velmi ochotně. Vyhoví jim ve všech přáních. Cestovatelé jejich kouzlu propadnou a přivezou si je  sebou. A pak se jako mávnutím kouzelného proutku chování krasavice změní. Dosáhla totiž svého. Dostala se do Evropy. V lepším případě pak svou „lásku“ opustí. V horším případě oberou i o majetek.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |