Nevěrné ženy - kde hledat příčinu?


Nevěra partnerky není zrovna to nejpříjemnější, co vás může potkat. Jak ale poznáte, že je vám žena nevěrná a co s tím dělat?

Proč jsou ženy nevěrné?

Na otázku, proč nám to ženy dělají, neexistuje jednoznačná odpověď. Příčin může být více a v zásadě jsou diametrálně odlišné. Jedním z důvodů ženské nevěry může být, že partnerku zanedbáváte a nevěnujete jí dostatek své pozornosti. Vždy byste si měli na svou ženu najít aspoň chvilku času, ať máte jakékoliv množství práce a povinností. Kdy jste jí naposledy koupili růži? Zbavte se stereotypu a občas ji někam vezměte, lichoťte jí a dodávejte jí pocit, že ji stále milujete. V opačném případě začne vaše partnerka vyhledávat pozornost a uznání někde jinde, což už může být jen krůček od nevěry. Problém může být i v sexu. Ten je buďto příliš stereotypní, anebo dokonce není vůbec. Sex se nesmí stát rutinní povinností, zkoušejte nové polohy či nová místa. Hlavně jí věnujte dostatek péče a sexu, aby nemusela hledat uspokojení někde jinde (v tom horším případě ve spoustě jídla, v tom nejhorším v milenci).

Nevěra a jak dál?

Vypluje-li nevěra na povrch, nebude určitě lehké dát vše do pořádku. A to již z toho důvodu, že ženy většinou své partnery podvádějí pouze s muži, do kterých se zamilují. Stojí pak před dilematem, zda zvolit milence a být tak šťastná, nebo být správnou matkou a zůstat u rodiny. Neexistuje šablonovité řešení a často se může stát, že muž nebude schopen své partnerce odpustit. Jediná rada je, promluvte si o tom a zkuste problém vyřešit (pokud tedy chcete ve vztahu pokračovat).

Jak poznat nevěru

Odhalit partnerčinu nevěru nemusí být úplně jednoduché, ale často jí doprovází změny. Nejprve se může začít více upravovat a celkově o sebe bude lépe pečovat. Také se může projevit častější nervozita a náladovost, což vyústí v častější hádky. Především však bude mít více koníčků než dříve (někde si na něj ten čas najít musí, takže bude častěji „chodit nakupovat s kamarádkama“…), a také bude častěji vykonávat samostatně aktivity, které jste dělali společně (vyzvedávání dětí,…).

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |