Zařiďte si, aby se do Vás znovu zamilovala


Zdá se Vám, že o Vás přítelkyně ztrácí zájem? S každodenním stresem a povinnostmi se láska a romantika dostává na spodní příčky Vašeho „To Do“ seznamu a ztrácí na prioritě. Nezoufejte! Záchrana je tu! Obnovte vášeň a romantiku ve Vašem vztahu a zařiďte si, aby se do Vás partnerka znovu zamilovala.

Buďte spontánní!

Když jste se seznámili s přítelkyní, určitě jste byli vynalézaví, spontánně jste se pouštěli do dobrodružství. A přesně toto by se nemělo měnit. Samozřejmě se všedností každodenních starostí člověk vyhledává komfort a pohodu, čímž ovšem hrozí lepivé uvíznutí ve stereotypu. Je na čase v sobě probudit spontánnost a dobrodružnou povahu. A to neplatí jen pro ložnici, ale pro všechny oblasti Vašeho života. Místo prosezeného nedělního dne na gauči nalákejte přítelkyni na výlet, anebo na poslední chvíli vyrazte na večeři. Rozbijte denní rutinu a vylezte ze schránky pohodlnosti. Vyplatí se to. 

Udělejte si čas na sex

Pečlivě čtěte, toto je důležité. Nikdy se nedostaňte do situace, kdy pro Vás sex bude povinností a ne zábavou. Je jasné, že po těžkém pracovním dnu, náročném vyjednávání s dětmi si ze všeho nejvíce přejete lehnout do měkkých peřin a prohlížet si víčka zevnitř. Chyba!! Musíte si udělat čas. Intimita je pro každý vztah důležitá. Všímejte si potřeb a tužeb své partnerky a vsaďte se, že Vám Vaši pozornost velmi ráda oplatí. Ale nejen to! Sex by měl být zábavou, proto nezapomínejte zkoušet nové věci, nakupte si postelové hračky a pořádně to rozbalte. Vybočte ze zajetých kolejí a nenechte rutinu ovládnout Váš sexuální život. 

Buďte romantičtí

Co Vám to udělá, když partnerku překvapíte kyticí, pozváním na večeři nebo kinem. Vaše vyvolená musí poznat, že se o ni zajímáte a že na ni myslíte. Bude se pak cítit chtěná a milovaná. Nemusí se jednat o velkolepá gesta a dary. Bohatě bude stačit, když jí složíte kompliment, že jí to dnes sluší nebo jen pomůžete s chodem domácnosti. I takovéto drobnosti ji potěší a nedivte se, že to bude dávat najevo.

Buďte sebevědomí

Není žádným tajemstvím, že ženy milují silné, sebevědomé muže, kteří vědí co chtějí a troufají si za tím jít. Ukažte jí, že věci máte pod kontrolou a že zvládnete zajistit jak drobnosti jako třeba nákup pečiva, ale i větší kusy jako naplánovat a zamluvit dovolenou. Vaše partnerka bude pod menším tlakem a bude si Vás za to vážit. 

A pokud opravdu pocítíte, že Váš vztah ztrácí na jiskře, nezoufejte, nejste v tom sami. Užívejte si vzájemné společnosti a pokuste se najít ztracenou vášeň. Vzpomínejte na romantiku čerstvého vztahu, na vzájemné těšení a bojujte se ztrátou zájmu. A hlavně se nezdávejte!

Co ženu potěší a vás nebude stát jmění?

Na závěr několik rad jak potěšit ženu a nepřijít na buben. Zkuste některou z našich rad a těšte se na odměnu.

1/ Pochvalte ji
Složte partnerce kompliment, že jí to sluší, že zrovna tahle barva jí jde, pěkný účes, pěkná manikúra. Pokud si alespoň občas všimnete detailů, uděláte dobrý dojem.

2/ Trochu pomozte
Nemusíte se hned pouštět do malování ložnice, ale třeba nakupte na večeři, vyndejte nádobí z myčky nebo odneste špinavé prádlo do koše.

3/ Buďte pozorní
Partnerka měla těžký den v práci, už hodinu sedí s dětmi nad úkoly? Alespoň uvařte čaj, otevřte láhev vína a na pár minut ji obejměte. Stres a starosti se hned budou lépe snášet.

4/ Milá SMS
Partnerka jde na pohovor, důležitou schůzku, čeká jí nepříjemné jednání? Podpořte ji přes mobil. Nemusíte ani čekat na speciální příležitost, vždy se najde chvilka, kdy můžete poslat vzkaz, že se těšíte na společný večer.

5/ Zastavte se
Vyzvednout děti, objet kroužky, úkoly, večeři, poklidit a padnout do postele. Je toto běžný pracovní den? Vymyslete pro děti bojový úkol nejlépe v jejich pokojíčku a s partnerkou se na chvilku posaďte, popovídejte si a zastavte se.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: romantika


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |