První rande - tipy jak uspět


Dobré rande je takové rande, které posune Váš vztah směrem k Vašim cílům. Takové by mělo být i první rande, to by měla být podle nás základní motivace na první schůzce. Dole uvedené principy by Vám mohly pomoct k úspěšnému rande, ale vždy začínejte přehodnocením vztahu se ženou, a tím, co chcete vykonat.

Když budete mít první rande naplánované, vezměte do úvahy tyto elementy:

Plánování prvního rande

Neptejte ženy na to, kam chce jít, co chce dělat a kde chce skončit. Aspoň ne ze začátku. Všechno mějte dopředu naplánované, i s pojistkou, kdyby Vám původní plán nevyšel. To, že ženu vezmete na předem promyšlené místo, je pro ni atraktivní, a nejlepší je, když ani netuší kam jdou.

Buďte jiný

Naplánujte něco, co ještě neudělala nespočetněkrát s muži, kteří ji chtěli za přítelkyni. Pozvou ji na večeři, jdou na kávu anebo na čaj, nebo ji pozvou do kina. Tyto způsoby randění připomínají ženám muže, které v minulosti odmítly a kteří je jednoduše nezaujali. Vaše první rande může být jiné. Oprostěte se od zaběhlých klišé. Inovujte, buďte originální.

Podněty zvenku

Na první rande vezměte potenciální parnterku někam, kde je okolí stimulující ke konverzaci a kde Váš rozhovor není základem celého randění. Tímto narážíme na problémy s rande typu "vezmu jí na večeři, zaplatím jí všechno". Toto klade nároky na Vaše konverzační schopnost (co si asi tak říkat na prvním rande, že?). Zároveň si povídáte ne o tom, co je právě teď a tady, ale o abstraktních věcech, což je celkem fajn, ale ne během dvouhodinové večeře. Přemýšlejte raději nad rande typu, že si jdete něco koupit a dáte jí možnost poznat Vás a pomoct Vám při nákupech. Vždycky lepší než jí pravidelně zvát na drahou večeři a kupovat si ji.

Komunikace

Když vezmete ženu do kina, tak většinou nemáte žádnou možnost s ní pokecat a dozvědět se o sobě něco víc. Co o sobě můžete zjistit v kině? Jak jíte popkorn? Jak se smějete na komedii anebo jak se bojíte na hororu? Naplánujte první rande s tím, že budete prožívat zábavu společně, ale hlavně aktivně.

Zábava

Proveďte ji množstvím emocí a pocitů. Například když jste v baru, tak se může bavit, být zaujatá anebo naštvaná. Když s ní sportujete: může být unavená, zrelaxovaná, plná endorfinů a spokojená. Plánujte rande s tím, že jí chcete dát pocítit emoce, které ženy s Vámi neskutečně sbližuje.

Vaše aktivity

Pozvěte ji, aby s Vámi šla na nějakou akci, kde můžete ukázat, koho všeho znáte a v čem jste dobrý. Přirozeně tak zaujmete silnou, dominantní pozici. Příklad 1) Jde s Vámi na přehlídku obrazů do galerie, kde znáte majitele. Příklad 2) Jdete s ní a s jejími kamarády, které vůbec neznáte, na drink do oblíbeného baru. V kterém z těchto příkladů máte vyšší status? V kterém bude bojovat o Vaši pozornost?

Více zajímavých míst

Věci urychlíte tak, že se s dotyčnou slečnou zúčastníte vícero různorodých akcí a zavedete ji na různá místa. U žen to vyvolává pocit, že Vás poznají lépe a že toho s Vámi zažily více. Rande, které začíná procházkou po městě a prohlížením výloh, následuje koupením si dávno hledané knihy anebo třeba potravin, pokračuje malou kávičkou anebo čímkoliv k snědku u ženy vyvolá pocit, že s Vás zná už delší dobu.

Logistika - přemísťování

Všechno si naplánujte tak, aby jste jí dal pádný důvod na návštěvu Vašeho domu. Jako příklad si vezměte aktivity, které můžete dělat blízko Vašeho hnízda. Například jí řekněte, že jí chcete ukázat domácí zvířátko (pokud ho máte), anebo nějaké obrázky, fotky popřípadě video.

Noc aneb Sex na prvním rande

Jestli je Vaším cílem se s dotyčnou slečnou sblížit na sexuální úrovni, měli byste ji pozvat na rande večer anebo v noci. I když se zjistilo, že lidé mají největší chuť na sex po obědě, většina je zvyklá asociovat si sex s nočním obdobím a životem. Počkejte, než se venku setmí. Pokud to ovšem s dotyčnou myslíte vážně, zvaže však, zda je sex na prvním rande to pravé ořechové. Neznamená to, že možná nedosáhnete svého hned na poprvé. Je ale možné, že by to mohlo být i naposledy. Trochu trpělivosti neškodí.

Vaše osoba

Dohodněte si s ní setkání v době, v které se budete cítit co nejlépe. Vyberte si čas, kdy budete mít náladu konverzovat, bavit se a užit si příjemnou společnost.

Další elementy úspěšného rande rozebereme v druhé části povídání o prvním rande.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |