6 tipů na první rande


Plánujete první rande? Většina mužů nerada experimentuje a volí osvědčené kino nebo večeři.  Proč však nebýt více originální?

Přinášíme vám šest tipů na první rande. Než se rozhodnete pro některou z níže uvedených variant, zjistěte si, že danou ženu tato myšlenka nijak neodradí. Ne všechny mají rády dobrodružství a „táhnout“ někoho například na horolezeckou stěnu, pokud má strach z výšek, nebude dobrý nápad.

1. Bowling

Bowling je jedním ze zajímavých tipů na první rande. Přináší lehce neformální atmosféru, během které se oba můžete uvolnit a užít si hru. A pokud zrovna nebudete mít o čem mluvit, můžete sledovat prostředí kolem sebe, díky čemuž na vás nebude vyvíjen takový tlak, kdybyste seděli v restauraci naproti sobě a museli bojovat s trapným tichem.

2. Procházka

Někomu pohyb pomáhá k odbourání nervozity a procházka je skvělý tip na první rande. Pokud navíc nejste momentálně při penězích, taková schůzka vás určitě finančně nezruinuje. A na závěr si můžete zajít například na zmrzlinu (pokud počasí dovolí).

3. Divadlo

Návštěva divadla je daleko originálnější než kino. Navíc se oba musíte vhodně obléct a pokud se objevíte na prvním rande v obleku, nic tím zaručeně nezkazíte. Právě naopak.

4. Oběd

Proč nenavrhnout oběd místo večeře? Například víkendový oběd je méně formální. Navíc po něm váš den nekončí a máte před sebou celé odpoledne. A pokud mezi vámi přeskočí pomyslná jiskra, máte možnost rande protáhnout a zajít si třeba na procházku?

5. Sportovní zápas

Svěřil se vám váš nový objev, že miluje tenis či hokej? Proč nekoupit lístky na její oblíbený sport? Určitě ji příjemně překvapíte.

6. Zahrajte si na průvodce

Většina lidí bere své rodné město jako samozřejmost. Zkuste se však na něj podívat z pohledu turisty. Vyhledejte si nejrůznější turistické průvodce, informujte se o koncertech, festivalech či památkách, které stojí za to navštívit. Poté svou vyvolenou pozvěte na prozkoumání svého města.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: rande


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |