První rande - jak na to?


Přinášíme slíbený druhý a zároveň poslední díl článku První rande - jak na to. V minulém dílu jste si mohli přečíst o základních elementech úspěšného rande, a dnes vám dáme příklady, kam jít na první rande a ostatní tipy pro váš úspěch. Tak pojďme na to. 

Příklady dobrých míst, kam zajít na první rande (berte v úvahu, že ne všechny události jsou vhodné pro všechny druhy žen)

1) Vezměte jí nakupovat
2) Zahrajte si Frisbee v parku, v každém městě je jistě místo kde se dá Frisbee hrát
3) Vezměte jí na koncert
4) Taneční lekce
5) Prohlídka obrazů anebo jakéhokoliv umění, nejlepší bude, když k tomu dokážete také něco říct
6) Sportovní zápas (záleží na typu ženy)
7) Procházka parkem anebo starým městem za podvečerní atmosféry
8) Cyklistika
9) Kávička
10) Čaj ve vaší oblíbené čajovně
11) Zábavný park
12) Piknik
13) Bowling
14) Střelnice
15) Různé festivaly (toto je aktuální hlavně v létě)

 

Jak se chovat na prvním rande

Snažte se bavit při jakékoliv aktivitě, kterou právě vykonáváte. Soustředit byste se měli na činnost, ne na ni. Nemusíte s ní strávit ani každou sekundu, když jste s ní na rande. Jako příklad můžu uvést, že se nebojíte zatoulat se k jinému zboží, když s ní jdete nakupovat. Nenechejte se ovlivnit, i kdyby to náhodou udělala i ona.

Pokud jsou na místě vašeho rande i jiní lidé, které znáte, nebojte se s nimi popovídat a představte jim vaši slečnu, určitě to ocení a můžete ukázat, že jste společenská povaha. Čím víc se budete k ženě chovat odlišně od vašeho normálního chování, tím víc budete snižovat vaši hodnotu. Jednoduše se chovejte úplně normálně.

Líbání a zvyšování sexuality

Důležité je zakotvit ten správný rámec co nejdřív na vašem rande. Pokud jste jí už políbil, polibte jí co nejdříve, abyste jí dali najevo, že váš vztah se odebírá k sexuální stránce. Toto vám pomůže nejdřív na vašem rande, protože už nebudete muset zbytečně přemýšlet o vašem prvním polibku a nebudete mít mysl okupovanou nervózní myšlenkou kdy a jak jí políbit.

Pokud ještě nedošlo k vašemu prvnímu polibku, hledejte co nejbližší možnou příležitost udělat to. Čekání s polibkem na konec rande je věc, kterou zažila s množstvím mužů před vámi a většinou to spěje jen k větší nervozitě, když se rande blíží ke konci. Nechte jí ať si myslí, že jí políbíte tehdy, kdy vycítíte ten magický okamžik a ne, když vám dochází čas a je to vaše poslední šance.

Placení na rande

Někteří lidé zastávají ten názor, že kdyby zaplatili ženě jen například malou kávičku anebo něco podobné, tak by to vypadalo, jako že by si jí kupovali. Někteří zase zastávají ten názor, že ženu musí okouzlit tím, že jí vezmou na drahé a exkluzívní rande. Obě krajní možnosti jsou divné, respektive neprospěšné. Nepoužívejte placení v restauraci a váš majetek k tomu, aby jste jí okouzlil. A když nemáte moc peněz, tak si naplánujte rande, které vás mnoho nestojí. 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |