MENU - zobrazit / skrýt

Proč je druhé rande důležitější než to první?


Všichni jsme tak trochu vyděšeni z prvních rande. A není těžké pochopit proč. První schůzky se snadno mohou přeměnit v noční můru, nebo naopak mohou být zcela nezapomenutelné. První rande vám toho hodně odhalí o vašem protějšku. Ale až druhé rande ukáže, jestli by váš vztah měl smysl.

1. rande: hra s nejistým koncem

První rande vám řekne mnohé o vaší schůzce. Například to, že profilová fotka, kterou používá na svém online profilu, byla nejspíš pořízena před deseti lety a před 20 kily. Nebo naopak spatříte ve vašem novém objektu svou budoucí ženu a na vaše první rande budete vzpomínat dlouhá léta společně. Od prvního rande tak nikdy nevíte, co vlastně můžete očekávat, je to vzrušující a nejistá hra.

2. rande: skutečný test

I když řada lidí klade velký důraz na první rande, ve skutečnosti to druhé je daleko důležitější. Protože co vlastně zjistíte během prvního rande? Je to jakýsi test, a pokud jím projdete až do druhého kola, vypovídá to o vás, že nejste tak úplně k zahození a nejste zas tak nudný. Žena z prvního rande vydedukovala, že nejspíš nejste žádný psychopat a že si zasloužíte s ní jít i na druhé rande.

Také se může stát, že na prvním rande budete danou ženou zcela okouzleni a budete si ji barvitě představovat ve své budoucnosti, o měsíc později si však na ni ani nevzpomenete. Lidé vás mohou okouzlit na jednu dvě hodiny, ale ten skutečný test přijde až na druhém rande.

Co to tedy znamená v praxi?

Že byste se měli tolik stresovat kvůli prvnímu rande. Neztrácejte celý den vymýšlením ideálního outfitu, vtipných historek a příhod. Nic z toho vám nepomůže. Sice vám to přidá na sebevědomí, ubere vám to však z vašeho osobního kouzla. Stačí vybrat nějaké příjemné místo a ukázat se včas.

Na druhé rande byste však měli vynaložit větší úsilí. Předveďte jí, kým skutečně jste. Místo posezení někde v baru nebo restauraci zapojte více svou fantazii. Rádi hrajete bowling? Vezměte ji s sebou. Jste milovníkem burgerů a ochutnali jste všechny ve městě? Vezměte ji na ten nejlepší. Milujete umění? Běžte do galerie. Zmínila se na prvním rande, že miluje operu? Pozvěte ji.


Tím vším si zvýšíte své šance na rande číslo 3.

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE