7 běžných chyb při online seznamování


Pryč jsou dny, kde jsme se seznamovali přes naše kamarády, v práci nebo v posilovně. V současné době se všichni vrháme do virtuálního světa s cílem najít si ideálního partnera. Online seznamování je však tak trochu věda. Je třeba vědět, jak správně postupovat a jak se umět vyjadřovat. Toto jsou běžné chyby, kterých se dopouští řada mužů v online světě. Vyhněte se jim.

1. Posílání zpráv obsahujících pouhé „Ahoj“

Nejen že je tato zpráva neosobní, ale ani nedává příliš prostoru ke konverzaci.

2. Ptát se, proč se daná žena zaregistrovala na seznamce

Online randění by mělo být jako Fight Club. Zkrátka se nemluví o tom, co tam děláme. Je přece zcela jasné, že člověk se tam zaregistruje s tím, že touží najít partnera.

3. Prázdné profily

Někteří informace v profilu omezují jen na svou výšku. Dobrá, je sice super, že jste vysocí, ale výška není vše. Ještě horší jsou ti, kteří neuvádějí naprosto nic. Oblíbené filmy? Koníčky? Sport? Proboha napište tam něco!

4. Posílání zpráv jako „Ahoj, krásko“

Tato oslovení spíše většinu žen odradí, i když možná nejsou míněna špatně.

5. Používaní starých fotek nebo skupinových fotek

Pokud publikujete fotku z vašich středoškolských let, kde jste ohromovali svou mužnou hřívou a nyní máte na hlavě maximálně tři chlupy, tak se nedivte, že rande číslo 2 zřejmě nepřijde (pokud lžete o svém vzhledu, kdoví o čem si ještě budete vymýšlet). Vyhněte se také skupinovým fotkám.

6. Seznam vlastností, které u partnerky nechcete

Nemáte rádi drama, žárlivost... Je zcela v pořádku, když máte jasnou představu o budoucí partnerce. Avšak pokud vychrlíte na případné zájemkyně seznam negativních vlastností, budete působit spíše agresivně. Místo toho udělejte pravý opak a uveďte věci, kterých si u partnerky vážíte.

7. Jste až příliš netrpěliví, pokud žena neodpoví okamžitě

Muži, kteří kontaktují ženu a neobdrží v příštích pěti minutách odpověď, navíc budou stále dotěrnější s dotazy, proč neodpovídá, ji spíše odradí a odpovědi se s největší pravděpodobností nedočkají nikdy. Obrňte se trpělivostí. 

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |