MENU - zobrazit / skrýt

Jak dlouho byste měli počkat, než ji pozvete na rande?


Ptáte se, kdy byste měli pozvat na rande svůj objekt touhy? Co nejdříve. Získejte její číslo, odpojte se od internetu a pozvěte ji na skleničku. Nebojte se a prostě tu udělejte. Hlavně si nedávejte příliš na čas, neboť existuje vysoká pravděpodobnost, že už to má někdo jiný v plánu. 

Jednejte rychle

Pokud jste na svůj nový objev narazili na online seznamce, nezdráhejte se s pozváním na rande. Její profil nejspíš bude plný žádostí od dalších chlápků, proto byste neměli dlouho otálet. Pokud ji však chcete okouzlit vy, měla by vás poznat v reálném životě a nejen ve virtuálním světě.

Navíc pokud ji pozvete na rande, ukážete, že jste sebevědomí a nebojíte se výzev. Pokud však několik týdnů zůstanete jen u chatování, jen to o vás vypovídá, že se bojíte a vaše sebevědomí je na bodu nula.

Znamení prozrazující její zájem

Pokud stále váháte, jestli ji pozvat ven a ona vás neodmítne, měli byste hledat znamení, že má o vás skutečný zájem. Ptáte se, jaké znamení byste měli hledat? Tím nejtypičtějším je zobrazení zranitelnosti, a to tím, že vám říká skutečně důležité věci ze svého života. Možná se vám svěřila s obavou ztráty zaměstnání v bance, protože omylem poslala pár miliónů na jiný účet. Nebo to, že když si dá v restauraci steak, tak si vzpomene na své dětství na farmě u prarodičů. Nebo že neví, co proboha chce dělat se svým životem. Pravděpodobně tyto detaily nesdílí s každým, takže tím vám ukazuje, že vám důvěřuje.

Dalším dobrým znamením je to, že se s vámi dobře baví. Pokud vám často v online diskuzi píše, že jste zábavní a je s vámi sranda, nejspíš by s vámi i ráda někam vyrazila.

A na závěr, pokud vám skládá komplimenty, je to také docela dobré znamení. Zatímco muži skládají jeden kompliment za druhým, ženy s nimi šetří. Pokud vás tak začala chválit, neváhejte a pozvěte ji ven.

Jak na to

Jak ji tedy pozvat na rande? Nechoďte příliš kolem horké kaše. Spíše než otřepanou otázku: „Půjdeš se mnou na rande?“, vyzkoušejte toto: „Pojďme si dát rande. Můžeš ve čtvrtek večer?“ Pokud vám odpoví, že je zaneprázdněná, ale nenabídne vám žádný alternativní termín, tak u tohoto pokusu jste bohužel skončili. Jestliže však navrhne jiný den, můžete se těšit na první rande. 

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ |  

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE