Jak dlouho byste měli počkat, než ji pozvete na rande?


Ptáte se, kdy byste měli pozvat na rande svůj objekt touhy? Co nejdříve. Získejte její číslo, odpojte se od internetu a pozvěte ji na skleničku. Nebojte se a prostě tu udělejte. Hlavně si nedávejte příliš na čas, neboť existuje vysoká pravděpodobnost, že už to má někdo jiný v plánu. 

Jednejte rychle

Pokud jste na svůj nový objev narazili na online seznamce, nezdráhejte se s pozváním na rande. Její profil nejspíš bude plný žádostí od dalších chlápků, proto byste neměli dlouho otálet. Pokud ji však chcete okouzlit vy, měla by vás poznat v reálném životě a nejen ve virtuálním světě.

Navíc pokud ji pozvete na rande, ukážete, že jste sebevědomí a nebojíte se výzev. Pokud však několik týdnů zůstanete jen u chatování, jen to o vás vypovídá, že se bojíte a vaše sebevědomí je na bodu nula.

Znamení prozrazující její zájem

Pokud stále váháte, jestli ji pozvat ven a ona vás neodmítne, měli byste hledat znamení, že má o vás skutečný zájem. Ptáte se, jaké znamení byste měli hledat? Tím nejtypičtějším je zobrazení zranitelnosti, a to tím, že vám říká skutečně důležité věci ze svého života. Možná se vám svěřila s obavou ztráty zaměstnání v bance, protože omylem poslala pár miliónů na jiný účet. Nebo to, že když si dá v restauraci steak, tak si vzpomene na své dětství na farmě u prarodičů. Nebo že neví, co proboha chce dělat se svým životem. Pravděpodobně tyto detaily nesdílí s každým, takže tím vám ukazuje, že vám důvěřuje.

Dalším dobrým znamením je to, že se s vámi dobře baví. Pokud vám často v online diskuzi píše, že jste zábavní a je s vámi sranda, nejspíš by s vámi i ráda někam vyrazila.

A na závěr, pokud vám skládá komplimenty, je to také docela dobré znamení. Zatímco muži skládají jeden kompliment za druhým, ženy s nimi šetří. Pokud vás tak začala chválit, neváhejte a pozvěte ji ven.

Jak na to

Jak ji tedy pozvat na rande? Nechoďte příliš kolem horké kaše. Spíše než otřepanou otázku: „Půjdeš se mnou na rande?“, vyzkoušejte toto: „Pojďme si dát rande. Můžeš ve čtvrtek večer?“ Pokud vám odpoví, že je zaneprázdněná, ale nenabídne vám žádný alternativní termín, tak u tohoto pokusu jste bohužel skončili. Jestliže však navrhne jiný den, můžete se těšit na první rande. 

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |