14 otázek, na které se muží bojí zeptat svých partnerek


S kolika muži spala? Myslí ještě na svého bývalého? Předstírá orgasmus? Na tyto a další otázky by muži rádi znali odpověď, ale bojí se zeptat. Některé otázky vás možná zarazí, nad některými se nejspíš pousmějete.

1. „Opravdu bych rád věděl, s kolika muži spala přede mnou. Ale právě jsem začali spolu chodit, možná je to až příliš osobní otázka. Navíc, co když spala s daleko více muži, než bych rád věděl? Pravděpodobně je lepší se nikdy nezeptat,” Luke (24).

2. „Jestli by měla zájem o trojku. Já na sto procent, ale možná si bude myslet, že jen chci mít sex s jinou holkou,” Trey (25).

3. „Předstírá to, nebo opravdu má orgasmus tak často? Ne, že bych podceňoval svou sexuální zdatnost, ale slyšel jsem, že ženy často předstírají orgasmus,” Will (24).

4. „Jak často marturbuje? Na základě odpovědi bych se však mohl cítit trochu dotčený,” Gio (26).

5. „Nosí někdy dva dny po sobě to stejné prádlo? Nechci soudit, jen bych to rád věděl,” Sam (25).

6. „Jestli už překonala rozchod se svým ex. Něco, o čem stále přemýšlím a docela mě to znervózňuje. Ano, cítím se nejistý,” Kyle (24)

7. „Jak vypadá můj penis ve srovnání s ostatními, se kterými spala přede mnou,” Patrick (25).

8. „Jestli byla někdy v minulosti těhotná. To mi docela nahání hrůzu, ale nikdy bych se jí na to nezeptal. Příliš delikátní téma, ale stále mě to zajímá,” Bobby (24).

9. „Jestli jsou její prsa pravá. Jsme však na začátku vztahu, tak se nechci ptát. Technicky vzato je to však kompliment, protože vypadají fakt dokonale,” Victor (23).

10. „Jestli měla někdy sex s holkou. Vím, že měla dost divokou minulost na vysoké, ale nechci, aby aby nabyla dojmu, že si o ní myslím, že je promiskuitní,” Ricky (24).

11. „Kolik chce mít dětí a jestli je vůbec chce. Nechci, aby si myslela, že po nějakých toužím právě teď. Do budoucna bych to ale rád věděl,” Rob (26).

12. „Rád bych věděl, jaká byla ta nejšílenější věc, kterou kdy udělala, ale stydím se na to zeptat,” Jason (22).

13. „Jestli se někdy prohlížela tam dole, jestli víte, co tím myslím. Jednou jsem viděl v televizi, že si to ženy prohlížejí pomocí zrcátka, což vypadalo hodně divně,” Kevin (23).

14. „Co si opravdu myslí o mém výkonu v ložnici. Nebojím se zas tak odpovědi, jen bych si přál číst její myšlenky, abych věděl, jestli mi nelže,” Anthony (25).

zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |